Neler Yeni

Playstation 4 alınır mı ?

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Feyzan Mutluay
Siz kullanıyor musunuz Xbox ?
Şimdi kafam karıştı oyun bakımından vs game pass olayı güzel
Ps5 de kolları felan iyi daha güzel Xbox biraz hantal geliyor bana
series x kullanıyorum kumandası dualsense den daha iyi ele oturuyor bana kalırsa gamepass de suan 310tl biraz pahali ama hala iyi memnunum

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
Bilemedim ps5 de çok hoşuma gidiyor. Çok arada kalıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunlar hallediliyor ya bir şekilde dün arkadaşımla kardeşlik yaparak mortal kombat 1 aldık 375₺ye geldi mesela. Dost tavsiyesi ps5 için bütçe ayarla hemen alman gerekmiyorsa
Dolapta buldum bir tane ilan kontrol eder misin alınır mı ?

Son düzenleme:

Allmuted

80+ Bronze
Dostum o attığın link dolandırıcı olma ihtimali yüksek genelde yorumlardan wp a çekip havale almaya çalışıyorlar

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
Aynen dolandırıcıymış zaten

YazılımKafa

80+ Silver
Arkadaşlar ps4 almayı düşünüyorum veya Xbox serilerinden birini sizce ne almalıyım hangisini almalıyım nereden alabilirim? Neresi güvenlidir yardımcı olur musunuz ?
Ben series s ten yanayım. Eğer pc varsa zaten pc ye sony oyunları geldiği için ordan oynanır. Xbox ın güzel yanı hem hızlı olması hem de gamepass . Ayrıca xbox ta bir çok oyun playstation a göre kat kat daha ucuz. Maddi açıdan daha iyi

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
Ben series s ten yanayım. Eğer pc varsa zaten pc ye sony oyunları geldiği için ordan oynanır. Xbox ın güzel yanı hem hızlı olması hem de gamepass . Ayrıca xbox ta bir çok oyun playstation a göre kat kat daha ucuz. Maddi açıdan daha iyi
Bana da xbox mantıklı gelmeye başladı da kral kolları biraz büyük gibi duruyor değişik sanki bilemedim tam kafama oturmadı

YazılımKafa

80+ Silver
Bana da xbox mantıklı gelmeye başladı da kral kolları biraz büyük gibi duruyor değişik sanki bilemedim tam kafama oturmadı
Yok kolları büyük değil. Boyutu normal ayrıca kullanışı çok daha iyi. Bende dualsense te var xbox 9. nesilde var. Xbox ın tutuşu daha rahat. Hiç öyle bir derdin olmasın.

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
Sizde hem Playstation hemde Xbox mı var ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de series s depolama alanı yeterli oluyor mu ?

Son düzenleme:
Top Bottom