Neler Yeni

PlayStation oyunları pc ye gelmeye devam eder mi?

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,410
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Şuan PS5 alınması İçin tek sebep o oyunlar bence gelmez PS5 özel oyunları ama PS4 oyunları gelecek bence.

Bir de o oyunlar PC ye gelse ben dahil dünyanın yarısı korsan oynar, konsolda mecburen alıyorsun oyunu 😀
Konsol platformunda konsol satışlarında hiçbir zaman kar olmadığını, karın oyunlardan ve aboneliklerden geldiğini duydum.
Eğer oyunlar pcye gelirse daha çok kar ederler işte. Böyle değil mi?

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Days gone kötü olduğu için tutmadı. Horizon tuttu.
120 yada 130 milyon Ps kullanıcısı var bu kadar oyuncuya bu oyun özel sadece konsolumda oynıyabilirsin deyip sonradan nasıl çıkarsın bilgisayarlara days gone ve horizon istisnaydı zaten oyunlar satmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Devam edecek. Daha resmi olarak açıklanmadı ama Ghost Of Tsushima geliyor mesela, aynı şekilde Uncharted 4 de.
130 milyon Ps kullanıcısı nolucak hocam bir anda böyle bir karar almak baya sıkıntı çıkarır Sony için.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Konsol platformunda konsol satışlarında hiçbir zaman kar olmadığını, karın oyunlardan ve aboneliklerden geldiğini duydum.
Eğer oyunlar pcye gelirse daha çok kar ederler işte. Böyle değil mi?
Oyunlar PC ye gelirse abonelik ve oyunları konsoldaki gibi rahat satamazlar. Millet konsolları bile uğraşıp kırdırmaya çalışıyorken PC de kaç kişi korsan oynar hayal edemiyorum 😀

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
130 milyon Ps kullanıcısı nolucak hocam bir anda böyle bir karar almak baya sıkıntı çıkarır Sony için.
Şu ana kadar çıkmış oyunlar PC'ye çıkıyor. Demek ki çok daha sağlam oyunlar çıkacak önümüzdeki yıllarda. Mesela GoW Ragnarok.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Eder.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Şu ana kadar çıkmış oyunlar PC'ye çıkıyor. Demek ki çok daha sağlam oyunlar çıkacak önümüzdeki yıllarda. Mesela GoW Ragnarok.
Gow'un neden sarmadığını anladım glb oyunun hikayesini bilmiyorum o.O2

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Ghost of T. da gelir

Top Bottom