Neler Yeni

Playstation 4 VS. PC

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
https://www.google.com/aclk?sa=L&ai...ahUKEwiKsejyxOXwAhVG2SoKHWE-BeoQwzwIHg&adurl=
örnek olarak bunu bırakıyorum.
kasım aylarında apu alıp her sene yükseltme yaparak yedek pc almak mı ps4 almak mı daha mantıklı?
şimdi alacağım ps4 apudan daha yüksek performans verir mi?
ps4 kaç yıl götürür?
ücretsiz oyunlar var mı?
oyunlar çok mu pahalı?
oyunları nasıl açıyoruz pc gibi psye mi yüklüyoruz ayrı olarak oyun mu alıyoruz?
ve ps5 fiyatları 1-2 sene içinde artar mı ilerde yükselte bilirim?
(elimdeki laptop imzada pc ihtiyacım yok)
500 daha koy Series S al. Tabi özel oyunlara aşırı ilgin yoksa. Şahsen benim özel oyunlara aşırı ilgim var o yüzden PS almaya çalışıyorum yalan yok 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkese teşekkür ederim ps alıp ilerde ps5e yükseltirim belki peki ps depolama arttırabilir miyim?
Bence mümkünse şimdiden PS5 al. Konsolun yanında 3000 liralık PS+ Collection arşivi geliyor, PS4 e de o oyunların çoğunu zamanla alacaksın ve aynı paraya gelecek 😀

Ama ben stok bulamıyorum stokta yok şu PS5 bi gelse alcam da 😅

samurai23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Toprak Beydemir
şu konuları açmaktan bıkmadınız değil mi eski nesil bir cihaz alınmaz heleki series s adlı muhteşem yeni nesil fiyat performans konsolu varsa sendeki PC den kat be kat daha iyi performans verir series s neredeyse bütün oyunlar 2k da 60 120 fps mouse klavye takılıyor ray tracing dlss felan daha saymadığım bin tane yeni teknoloji var ssd var daha çok şey var ps4 de bunlar yok ve 30 fps oynuyorsun 2 3 tane oyun için ps alınmaz exc oyunları sevmeyeceksin belki alırsan sonra 30 fps eski nesil oyun oynarsın o yüzden yeni nesile geçip series s almak yapılacak en mantıklı iştir

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
İsa
şu konuları açmaktan bıkmadınız değil mi eski nesil bir cihaz alınmaz heleki series s adlı muhteşem yeni nesil fiyat performans konsolu varsa sendeki PC den kat be kat daha iyi performans verir series s neredeyse bütün oyunlar 2k da 60 120 fps mouse klavye takılıyor ray tracing dlss felan daha saymadığım bin tane yeni teknoloji var ssd var daha çok şey var ps4 de bunlar yok ve 30 fps oynuyorsun 2 3 tane oyun için ps alınmaz exc oyunları sevmeyeceksin belki alırsan sonra 30 fps eski nesil oyun oynarsın o yüzden yeni nesile geçip series s almak yapılacak en mantıklı iştir
şuan bütçemi geçiyor ama ilerde series x alabilirim

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
https://www.google.com/aclk?sa=L&ai...ahUKEwiKsejyxOXwAhVG2SoKHWE-BeoQwzwIHg&adurl=
örnek olarak bunu bırakıyorum.
kasım aylarında apu alıp her sene yükseltme yaparak yedek pc almak mı ps4 almak mı daha mantıklı?
şimdi alacağım ps4 apudan daha yüksek performans verir mi?
ps4 kaç yıl götürür?
ücretsiz oyunlar var mı?
oyunlar çok mu pahalı?
oyunları nasıl açıyoruz pc gibi psye mi yüklüyoruz ayrı olarak oyun mu alıyoruz?
ve ps5 fiyatları 1-2 sene içinde artar mı ilerde yükselte bilirim?
(elimdeki laptop imzada pc ihtiyacım yok)
Bu arada o paraya ps4 alınmaz
Bence 2.ele yönelin

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler