Neler Yeni

Yardım Poco X6 Pro vs S23 Fe

JackRyan

80+ Silver
samsung daha isabetli olacaktır yazılımsal açıdan başını kaşımak istemiyorsan
xiaomi alanlar ben dahil ayda bir rom yüzünden telefonu sıfırlar şimdi dünya varmış diyorum yani oneplus kullandığım için
Reis abartma be :D

F5 pro kullanıyorum 1.5 yıldır, gram donma kasma takılma yok, gecen hafta hyperos'a geçtim daha da kalitesi arttı.

Sen yurtdışı cihaz alıp o şekilde sorunlar yaşıyorsan normal benimki TR cihazı güncelleyince kitlenmiyor ve kasmıyor ki bu özellikte kasma şansıda zaten yok yazılımın ;)

Just reset

80+ Bronze

F5 pro kullanıyorum 1.5 yıldır, gram donma kasma takılma yok, gecen hafta hyperos'a geçtim daha da kalitesi arttı.

Sen yurtdışı cihaz alıp o şekilde sorunlar yaşıyorsan normal benimki TR cihazı güncelleyince kitlenmiyor ve kasmıyor ki bu özellikte kasma şansıda zaten yok yazılımın ;)
Knk bende f5 kullaniyorum güncelleme gelmedi neden acaba

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Abdullah

tr garantiliydi hocam ha illa ben xiaomi alcam diyorsanız mi serisinden gerisi yalan poco xiaominin yazılım tarafının yüz karasıdır bana kalırsa

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Emirhan Trm

Kimisi sizin gibi diyor bazı insanlarda sıkıntı yaşıyor.

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kutluhan bayrakcı
Arkadaşlar bu iki telefon arasında çok ciddi manada arada kaldım çünkü samsung yazılım ve ikinci eli ayrıca işlemcisinin çokta kötü olmaması ve kamerası.X6 pro ise işlemci kuvvetli fiyatının çok uygun olması ve hızlı şarj olması sizce hangisini alayim alacağım telefonu uzun süre kullanacağım cevaplarınızı bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olabilecek var mı?
Hocam benim fikrimce bütçeni zorlamak istemiyosan x6 pro ama ondada şöyle bi sorun var 3 tane android güncellemesi alacakmı bilmiyorum. Eğer tercih edilmesse kamera ve güncelleme desteği yüzünden tercih edilmez

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Emirhan Trm
Hocam benim fikrimce bütçeni zorlamak istemiyosan x6 pro ama ondada şöyle bi sorun var 3 tane android güncellemesi alacakmı bilmiyorum. Eğer tercih edilmesse kamera ve güncelleme desteği yüzünden tercih edilmez
3 adet güncelleme doğru ben dediğim gibi gerektiğinde oyun oynarken sorun yaşatmayacak gerektiğinde kamera olacak batarya konusunda da günü çıkaracak.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Arkadaşlar bu iki telefon arasında çok ciddi manada arada kaldım çünkü samsung yazılım ve ikinci eli ayrıca işlemcisinin çokta kötü olmaması ve kamerası.X6 pro ise işlemci kuvvetli fiyatının çok uygun olması ve hızlı şarj olması sizce hangisini alayim alacağım telefonu uzun süre kullanacağım cevaplarınızı bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olabilecek var mı?
İkisi arasında kaldım ve indirim varken x6 pro tercih ettim. arAda ki 6-7 bin cebimde kalsın. x6 pro sarmazsa satarım zaten 20 günü fiyatı 20bin rahat olur gibi. 8/256sını aldım. Zarar etmem kar bile ederim.

Top Bottom