Neler Yeni

❌İndirim Bitti! POLOSMART PGM10 OYUNCU KULAKLIĞI ( kupon + nays 155 lira )

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emre
1 YILDIR PGM15 MODELİNİ KULLANIYORUM SORUNSUZ KULLANDIM YAZILIMI DA VARDI. BUNUN DA YAZILIMI VARDIR YAZILIM TÜM PGM MODELLERİNDE KULLANILIYOR DİYE BİLİYORUM.
UCUZ BİR KULAKLIK ARAYANA ÖNERİRİM DAYANIKLI BİR KULAKLIK VE ÖRGÜ KABLO.

%10 KUPON + NAYS İLE 155 LİRAYA GELİYOR

ÜRÜN LİNKİ

İNCELEME VİDEOSU

Alıntıyı görüntüle
ben aldım elime ulaştı sağ ve sol tarafı farklı renk yanıyor normalmidir acaba
WhatsApp Image 2023-08-10 at 21.47.46.jpeg

A_TURAN_A

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
EVET NORMAL BE NDE PGM 15 MODELİ VAR ONDA DA ÖYLE , HAYIRLI OLSUN
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Alınabilecek en f/p kulaklık bu gerçekten dün paylaştığım mf product kulaklık geldi ama kutusuz geldi iade edilen ürünleri yenileyip göndermişler muhtemelen . ben de keşke bundan bir tane alsaymışım onun yerine . dönüştürücü çıktı mı içinden acaba

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emre
EVET NORMAL BE NDE PGM 15 MODELİ VAR ONDA DA ÖYLE , HAYIRLI OLSUN

Alınabilecek en f/p kulaklık bu gerçekten dün paylaştığım mf product kulaklık geldi ama kutusuz geldi iade edilen ürünleri yenileyip göndermişler muhtemelen . ben de keşke bundan bir tane alsaymışım onun yerine . dönüştürücü çıktı mı içinden acaba
Teşekkür ederim, evet dönüştürücü çıktı , kutunun üzerinde güvenlilk bantlarıda vardı ne kadar doğru bilemem ama sıfır ürün gibi , ben memnun kaldım bende qcyt13 kulak içi kulaklık var, sürekli onu takmak yoruyordu, böyle bir ürün arıyordum ses kaliteside güzel bu fiyat için, ışıklar benim için önemli değil zaten de yinede kusurlu ürün mü diye merak ettim. paylaşım için teşekkürler güzel paylaşımlar yapıyorsunuz sizin sayenizde aldım.

dün paylaştığınız mf productan da kardeşlerime hediye aldım 2 tane bugün, iade ürünler göndermezler banada umarım :D:ROFLMAO:

A_TURAN_A

80+ Bronze
Teşekkür ederim, evet dönüştürücü çıktı , kutunun üzerinde güvenlilk bantlarıda vardı ne kadar doğru bilemem ama sıfır ürün gibi , ben memnun kaldım bende qcyt13 kulak içi kulaklık var, sürekli onu takmak yoruyordu, böyle bir ürün arıyordum ses kaliteside güzel bu fiyat için, ışıklar benim için önemli değil zaten de yinede kusurlu ürün mü diye merak ettim. paylaşım için teşekkürler güzel paylaşımlar yapıyorsunuz sizin sayenizde aldım.

dün paylaştığınız mf productan da kardeşlerime hediye aldım 2 tane bugün, iade ürünler göndermezler banada umarım :D:ROFLMAO:
rica ederimmmmm, nasıl alabildiniz peki mf kulaklığı insanlar ödemede sıkıntı oluyor demişler de

A_TURAN_A

80+ Bronze

https://www.polosmart.com/sssaudio belki yazlım da çalışır. PGM15 vardı yazılım yine de çalışmıştı .

teşekkürler

Top Bottom