Neler Yeni

Portekiz:3-Türkiye:0

bwNN

80+ Silver
Semih
Kenan Arda İrfanCan
İsmail Hakan
Ferdi ahmetcan merih mert
Mert
Sakatlıklar olmasaydi bence en guzel takım böyle çok hakim değilim futbola ama benim fikrim bu.

-.-Hakan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hakan Filiz
Maçın özeti: Türkiye, Gürcistan maçında Gürcistan kadrosunun acemiliği ve şanssızlığı yüzünden yemediği golleri Portekiz maçında Portekizin iyi kadrosu nedeniyle/sayesinde yedi. Gürcistan maçında da kötüydük Portekizde de. Fark sadece Portekizin kadrosunun hatalarımızı affetmemesiydi.
Not: Dost kazığı da böyle birşeymiş :')

Son dakika montella Gürcistan maçında 5 li defans yaptı kötüydük Portekiz var hem karşıda
He doğru bak onu düşünmemiştim ayrıca 3'lü olmaz diyorsunda Xabi Alonso geldiğinde Leverkusen 3'lü defans oynayamıyordu ama ilk maçta alışmışlardı bile bence antrenmanda hazırlık maçları yapılabilir ana ilk 11 ile yedek ilk 11 öyle öyle alışırlar.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Merhabalar hocalarım bugün galibiyet ya da beraberlik beklerken maalesef mağlubiyet aldık :( Montella gibi bir hoca olduğu sürece ben gruptan çıksak da ben son 16'da İspanya,Fransa gibi rakipler gelirse hiç umudumuz yok.Keşke alttaki gibi bir ilk 11 ile çıksaydık... O zaman belki berabere kalabilirdik 😭😭
Arda'yı 10 numaraya çek Orkun'u çıkart, sağ bekte barış alperle sağ kanatta Kerem ile başla. İkinci yarı maçı çözemediysen Orkun İsmail değişikliği 10 numara kadro.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Maçın özeti: Türkiye, Gürcistan maçında Gürcistan kadrosunun acemiliği ve şanssızlığı yüzünden yemediği golleri Portekiz maçında Portekizin iyi kadrosu nedeniyle/sayesinde yedi. Gürcistan maçında da kötüydük Portekizde de. Fark sadece Portekizin kadrosunun hatalarımızı affetmemesiydi.
Not: Dost kazığı da böyle birşeymiş :')
Gürcistan maçında da koordine bir atakla gol atmadık.
Mert Müldür o şuttan 100 kere atsa bir tanesini atamaz şansa attı.
Arda'nın golü bireysel yetenek.
Kerem'in gol kontra zaten.

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
özgür şimşek
Hocam F*tÖ'yü karıştırmayın Allahınızı seveyim ya tüküreyim f*tösüne ya Montella suçluydu bu maç.
hocam montella hamit ne derse yapıyo farkında degil misiniz? kukla diye koydular bu adam zaten basarılı bi teknik adam degil. Yönetebilecekleri adamlarla calısıyolar.

Top Bottom