Neler Yeni

Prime Day de neler aldınız ?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,619
İsim
Mehmet Aslan

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,888
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yukarıda arkadaşın dediği gibi, filtre kahve için kağıt filtreler var. Ya da basit her şey satan yerlerden french press alıp yapabilirsin. Farkı anlayınca güzel oluyor.

Ekstra olarak filtre kahve çözünümü çok az o sebeple tortu kalır, ağzına filan gelir. French press ler de o kadar pahalı değil alıp demleyip afiyetle içersiniz.
Bende french press varda hiç böyle kahve merakım olmadı kendi evime çıkabilirsem kısmetse alıp deneyeceğim.

Starlex

80+ Silver
Eveet Prime Day bu gece bitiyor neler aldınız bakalım :D
Paylaştığım ürünlerden alan oldu mu ? Ben Planetary çizgi roman seti ve mangalarımın bazı devam ciltlerini aldım , birde hep paylaştığım garip kahveleri merak ettim onlardan da aldım ama makine de mi yapılıyor hiçbir fikrim yok su kaynatır yaparım diye aldım :kekw:

aldığım kahveler:
Alıncak pek bişey göremedim

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,619
İsim
Mehmet Aslan
kitaplar bedavadan ucuzdu hocam :D Liste paylaşmıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

planetary çizgi roman seti aldım mesela piyasası ortalama 800-900 lira , amazonda tanesi 150-200 lira arasıydı üstüne 4 al 2 öde kampanyası vardı , 300 liraya denk geldi üstüne 50 lirada hediye bakiyem vardı 250 ye düştü , 1.5 cilt parasına setini almış oldum , korkunç bir fiyat. Hani bir laf vardır orasına burasına sürmüş diye tam öyle , adamlar kitap pazarında rekabeti orasına burasına sürmüşler :kekw:
Bu heriflerin olduğu pazarda kitap falan satmaya çalışmazdım :D Korkunç fiyat politikaları var.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Furkan Sünney
Bende french press varda hiç böyle kahve merakım olmadı kendi evime çıkabilirsem kısmetse alıp deneyeceğim.
Hala indirimde ise kıyın paraya bi kırmızı julius meinl alıp deneyin mutlaka hazır french press varken. Öte kahveler yavan gelecek. (Üçü bi arada vs vs )

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,619
İsim
Mehmet Aslan
Hala indirimde ise kıyın paraya bi kırmızı julius meinl alıp deneyin mutlaka hazır french press varken. Öte kahveler yavan gelecek. (Üçü bi arada vs vs )
indirim bitti hocam. Dediğiniz ürün bu benim aldığım mı ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,888
İsim
Emre
Discord
necromancerr
şuanda kuruş oynatamam telefonu yeniledim 15k aylık ödemem var oraya maaşıda eksik alacağım zaten bu ay sadece borcu ödemeye çalışıyorum.
rahata erince mutlaka alacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Furkan Sünney
indirim bitti hocam. Dediğiniz ürün bu benim aldığım mı ?
Aynen bu, sürekli indirime giriyor zaten.

şuanda kuruş oynatamam telefonu yeniledim 15k aylık ödemem var oraya maaşıda eksik alacağım zaten bu ay sadece borcu ödemeye çalışıyorum.
rahata erince mutlaka alacağım.
Geçmiş ve hayırlı olsun, sürekli indirime giriyor zaten aklınızda olsun.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hiçbir şey, Hepsiburada indirimleri daha iyi geldi bana.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,619
İsim
Mehmet Aslan
Aynen bu, sürekli indirime giriyor zaten.

Geçmiş olsun, sürekli indirime giriyor zaten aklınızda olsun.
hadi bakalım çok yükseldim şuan :D Hayatım boyunca Nescafe , Granül Kahve ve A101 filtre kahve dışında başka kahve tüketmedim hazır indirim varken farklılık olsun bakalım :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Furkan Sünney
hadi bakalım çok yükseldim şuan :D Hayatım boyunca Nescafe , Granül Kahve ve A101 filtre kahve dışında başka kahve tüketmedim hazır indirim varken farklılık olsun bakalım :kekw:
Deneye deneye kendi ağzınızın tadına göre demlemeyi öğrenince. Diğerlerini içmek istemeyeceksiniz.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Gorkem Yavuz
Eveet Prime Day bu gece bitiyor neler aldınız bakalım :D
Paylaştığım ürünlerden alan oldu mu ? Ben Planetary çizgi roman seti ve mangalarımın bazı devam ciltlerini aldım , birde hep paylaştığım garip kahveleri merak ettim onlardan da aldım ama makine de mi yapılıyor hiçbir fikrim yok su kaynatır yaparım diye aldım :kekw:

aldığım kahveler:
Havit marka 90x30x cm kenarları kırmızı dikişli kaliteli güzel f/p bir mousepad aldım. 210tl tuttu 3 günde geldi.

Sadece Jacobs içtim ben. Nescafe de başka. Ha tabi bide dayımın Almanya'dan getirdikleri vardı onlarda iyi baya.

Top Bottom