Neler Yeni

Prime H610m-e d4 bios ekranı ve driver yardımı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,534
İsim
Emre Zengin
düzgün çalıştığı sürece eski yeni farketmez benim içinde chipset sürücüsünü yükleyemiyorum hata veriyor
Formatı at hocam. Eğer istersen Teamviewer ya da AnyDesk ile bilgisayarına bağlanıp bütün sürücülerini yükleyeyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Samet
1685650483858.png
bu şekil hata veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Formatı at hocam. Eğer istersen Teamviewer ya da AnyDesk ile bilgisayarına bağlanıp bütün sürücülerini yükleyeyim.
harika olur bi iletişim adresi ver ekleyeyim discord olur

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,534
İsim
Emre Zengin
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Samet
1685650847951.png
armourt crate uygulamasında anakart güncellemesi var ama dur bi yapayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mutlu Dal
Arkadaşlar merhaba, bende de Asus H610 M-E D4 isimli anakart var. Çift NVME SSD slotu var diye cazip geldiği için aldım. Anakartın çalışmasından memnunum. Ancak driver sorunları yaşıyorum. Normal olarak setup ile chipset in driverları arasında hiç biri kurulmadı. Aygıt Yöneticisinden driverları manuel olarak indirdiğim klasörlerini göstererek kurabildim. Ancak ses driverını setup ile de aygıt yöneticisinden de kursam bir hata vermiyor, eski kalıntıları önce temizleyip res atıyor. Sonra temiz kurulum ile kuruyor ama ses kontrol paneli sağ alt köşeye gelmiyor. Realtek klasörüne giriyorum ve boyutu 7 mb falan görünüyor. AYRICA harici ekran kartımı sattım şimdilik 12100'ün dahili kartı olan uhd 730'u kullanıyorum ama onunda driverını resmi sitesinden indirdim ve kurdum ancak ne sağ tık yapınca ne de başka bir yerde kontrol paneli görünmüyor. Bios'u güncellemeden önce de aynıydı güncelledikten sonra da aynı hala...

Top Bottom