Neler Yeni

İnceleme Prozone G88 Mouse İnceleme + Uzun Kullanım Sonuçları

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
Herkese Selam,
Öncelikle bu benim ilk incelemem olacak. Bir kusurum olur ise şimdiden özür dilerim.
Fiyat: Ben 2 ay önce 74.95 TL'ye aldım. Şu anda en düşük 80 TL.
Mouse bal peteği tasarıma sahip yani halk dilindi delikli mouse olarak geçer. Görünüş açısından gayet güzel.
İki adet renk seçeneği bulunuyor. (Siyah ve Buz Mavisi) Ben siyah renkli olanını kullanıyorum ama mavi renkli olanda gayet güzel.

Fotoğrafları
20210314_134316.jpg
20210314_134330.jpg

20210314_134055.jpg

Kutu Tasarımı ve İçeriği
Bence güzel bir kutusu var. Dış paket ve kutu olarak iki ye ayrılabilir. Dış paketinde mousenin resmi ve özellikler yazıyor. Kutusunda mat bir siyah renk ve sadece Prozone yazısı var. İçinden sadece mouse, garanti belgesi ve servis istasyon listesi çıkıyor.
20210314_133340_mfnr.jpg
20210314_133357_mfnr.jpg
20210314_133502.jpg

RGB
RGB lerinin Parlaklığı ve renkleri yansıtması gayet güzel. Uygulamasından değişik şekillerde yanması sağlanabiliyor.
1615735821947.png

Uygulaması
Mouseun kendi orjinal bir uygulaması yok fakat bu tarz delikli mouselarda kullanılan bir uygulama var. Gayet işe yarıyor ve güvenilir.
Uygulama Linki
image.png
1615735870123.png

1615735917117.png

Uzun Kullanım Sonuçları
Tam olarak 2 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Ele çok güzel oturuyor. Rahat bir şekilde bütün tuşlara basılabiliyor.
Ara sıra elde terletme yapabiliyor ama çok sıkıntı olmuyor. Delikli bir yapıya sahip olduğu için arasına toz vb. şeyler girebiliyor, sık sık delikleri temizlemek gerekiyor.

2 aydır hiç bir sorunu çıkmadı.

Satın Almak İsteyenler İçin Linkler
Gittigidiyor 79.00TL

N11 84.00TL
ÇiçekSepeti 99.00 TL

Son düzenleme:

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Samet Mustafa Aktaş
elinize sağlık

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,624
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Eline sağlık.

bostrin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Berat Hamza Abakay
Steam
bostrin
Discord
beNdax#0874
İlk incelemeye göre gayet iyi olmuş hocam. Ellerine sağlık

KinTg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emir
Ni
Herkese Selam,
Öncelikle bu benim ilk incelemem olacak. Bir kusurum olur ise şimdiden özür dilerim.
Mouse bal peteği tasarıma sahip yani halk dilindi delikli mouse olarak geçer. Görünüş açısından gayet güzel.
İki adet renk seçeneği bulunuyor. (Siyah ve Buz Mavisi) Ben siyah renkli olanını kullanıyorum ama mavi renkli olanda gayet güzel.

Fotoğrafları
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Kutu Tasarımı ve İçeriği
Bence güzel bir kutusu var. Dış paket ve kutu olarak iki ye ayrılabilir. Dış paketinde mousenin resmi ve özellikler yazıyor. Kutusunda mat bir siyah renk ve sadece Prozone yazısı var. İçinden sadece mouse, garanti belgesi ve servis istasyon listesi çıkıyor.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

RGB
RGB lerinin Parlaklığı ve renkleri yansıtması gayet güzel. Uygulamasından değişik şekillerde yanması sağlanabiliyor.
Alıntıyı görüntüle

Uygulaması
Mouseun kendi orjinal bir uygulaması yok fakat bu tarz delikli mouselarda kullanılan bir uygulama var. Gayet işe yarıyor ve güvenilir.
Uygulama Linki
Alıntıyı görüntüle

Uzun Kullanım Sonuçları
Tam olarak 2 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Ele çok güzel oturuyor. Rahat bir şekilde bütün tuşlara basılabiliyor.
Ara sıra elde terletme yapabiliyor ama çok sıkıntı olmuyor. Delikli bir yapıya sahip olduğu için arasına toz vb. şeyler girebiliyor, sık sık delikleri temizlemek gerekiyor.

Gittigidiyor 79.00TL

N11 84.00TL
ÇiçekSepeti 99.00 TL
Nice

NuhSan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Noktanyus
Herkese Selam,

Fotoğrafları

Alıntıyı görüntüle

Kutu Tasarımı ve İçeriği
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

RGB
Alıntıyı görüntüle

Uygulaması
Uygulama Linki
Alıntıyı görüntüle

Uzun Kullanım Sonuçları

Gittigidiyor 79.00TL

N11 84.00TL
ÇiçekSepeti 99.00 TL
Hocam iyi günler link kırık yenileme şansınız var mı?

Top Bottom