Neler Yeni

PS4 Pro + Series S veya ROG Ally?

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Muhammet
Apex Legends, Cod, Fortnite gibi oyunları 120 FPS oynayabilirsiniz PS5'de. Rekabetçi oyun oynamayacaksanız onu bilemem.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,376
İsim
MehmedVII
Aynı fiyata onu da yapabiliyorum da çok farkı olmaz gibi geliyor 4 Prodan. Exclusive için 4 Pro kalsın XSS ile de GamePass diye düşündüm. PS4 de bile oyun oynayamıyorum adam akıllı, oyun fiyatları çok uçuk. Şuan PS5 alsam oyuna para yetişmeyecek diye korkuyorum.
Hocam PS4 + XSS alsan game pass + psn var. Game pass de artık çok ucuz değil. Nays kampanyası da %10'a düştü. Xbox piyasası da iyi değil kolay satılmıyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam PS4 + XSS alsan game pass + psn var. Game pass de artık çok ucuz değil. Nays kampanyası da %10'a düştü. Xbox piyasası da iyi değil kolay satılmıyor
Kolay satmak önemli benim için. ROG Ally nasıl satış olarak? Alsam satışı kolay olur mu? Normalde Switch alacaktım ama ona da oyun alamam diye mantıklı gelmedi.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Lian_GR

80+
ps4 pro varken series s almanın el konsolunun falan mantığı yok. x box patladı kimse zırlamasın. x box oyunları ps'ye geliyor. ps kzandı açık ara zaten en iyisiydi de neyse :D

The_efec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Efe çiçek
leptobun yoksa leptop al 3 ünüde karşılar :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

fc 24 yüklersin fifa yüklersin steam xbox bütün oyunları oynarsın 1 tane 150 200 tl ye kol al yeter :D

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
PS5, PS4 Pro varken boş konsol gibi geliyor ya gerek yok ona.
Hocam bak bu olmadi iste:D

xbox zaten yarisi kaybetti artik alinmaz bence. Yerinizde olsam ROG ALLY veya PS5 alirdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tristan Hawkins
Playstation4'ün artık miadı doldu ya. Bende de var ama -bilmiyorum belki sadece bende böyledir- bazı oyunlarda gereksiz fps drop oluşuyor, online oyunlarda da keza öyle, aşırı sesli fanlara sahip. Güncelleme alması ve orta çözünürlüklü iyi oyunlar oynatabilmesi tabii ki de avantaj ama artık alınmaması gerektiğini düşünenlerdenim. O kadar fan temizliği, macun yenilemesi falan yaptım ama Gta V'in online'ına girilmiyor bile. Hikayeli oyunlarda sıkıntı yaşanmıyor ama next-gen'leri artık çalıştırmıyor.

The_efec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Efe çiçek
xbox un tek avantajı ps ye göre fiyatı ve oyunları

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam bak bu olmadi iste:D

xbox zaten yarisi kaybetti artik alinmaz bence. Yerinizde olsam ROG ALLY veya PS5 alirdim
ROG Ally alsam kolay satılır mı aldığım fiyatlara? Yoksa PS5 mi daha kolay gider. ROGu merak ediyorum ama PS5 in PS4 den çok farkı olmayacak gibi geliyor.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
ROG Ally alsam kolay satılır mı aldığım fiyatlara? Yoksa PS5 mi daha kolay gider. ROGu merak ediyorum ama PS5 in PS4 den çok farkı olmayacak gibi geliyor.
Rog un pek satilacagini sanmam. Malum turkiyede o parayai verebilecek herkes bilgisayar alir, el konsolu burada bilgisayardan sonra fantazi icin artik.

PS5 cok daha kolay satilir

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Satürn
net PS5 diğerleri rakip bile sayılmaz bana kalırsa diğer türlü bütçe çok zorlancaksa ps4 pro gerisi boş açıkçası

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Rog un pek satilacagini sanmam. Malum turkiyede o parayai verebilecek herkes bilgisayar alir, el konsolu burada bilgisayardan sonra fantazi icin artik.

PS5 cok daha kolay satilir
Rog Ally alasım var ama asıl amaç değer kaybetmemesi olduğu için PS5 de alabilirim. Çünkü seneye satarken Ally de alsam PS5 de alsam 15K etmesi gerek.

Ya da Series S alıp PS4ü gene satacağım sıfır masraf 😀

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,395
Üyeler
151,389
Son üye
yasinsimsek
Top Bottom