Neler Yeni

PS5 alacağım ama kararsızım..

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,973
İsim
İsim İSİMOĞLU
Bence YD alma olanağın varsa YD al. 13K gibi bir paraya geliyor Tax-Free ile. Onun dışı sahibinden üzerinden 15-16K lara sıfır YD PS5 satanlar var. Onlardan alabilirsin. Oyunlar beleşe gelir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 ay firma garantisi gerçekten verebiliyorsa adam malına çok güveniyordur. Bir sıkıntı olursa yardımcı da olurlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan DÜNDAR
Ps5 alacağım ama hangi modeli alsam diye düşünüp duruyorum. Hangi sürüm daha iyi olur sizce önerilerinizi bekliyorum..
Aralık başında Slim CD aldım ve gayet memnunum. Sana da tavsiyem odur. 1TB depolamada sistem çıkınca 800gb yer kalıyor ve o bile yeni nesil oyunlara anca anca yetiyor. Fat kasa 600gb çekilmez. Özellikle fat'e göre daha küçük olması taşınabilmesi açısından gayet iyi. Son olarak eğer ki bekleyebilirsen Pro modelini de bekleyebilirsin, ben dayanamadım slim aldım pro çıktığı zaman fat kasaya göre daha iyi bir fiyattan satabilmek de cabası.

SchoField

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Recep
Aralık başında Slim CD aldım ve gayet memnunum. Sana da tavsiyem odur. 1TB depolamada sistem çıkınca 800gb yer kalıyor ve o bile yeni nesil oyunlara anca anca yetiyor. Fat kasa 600gb çekilmez. Özellikle fat'e göre daha küçük olması taşınabilmesi açısından gayet iyi. Son olarak eğer ki bekleyebilirsen Pro modelini de bekleyebilirsin, ben dayanamadım slim aldım pro çıktığı zaman fat kasaya göre daha iyi bir fiyattan satabilmek de cabası.
Pro modeli ne zaman çıkar acaba? acelem yok tabii ki de öyle soruşturuyorum sadece

quistin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Fırat divitci
Ps5 fat kasa biraz daha büyük ama hem daha az ısınıyor hem de standı falan içinde ama tek eksisi 1tb değil de 825gb hafıza olması onun için de denk getir bi 1-2tb ssd bu kadar
Isınma konusunda 3 derece falan oynuyor. 60 derece çalışan cihazın 63 derece çalışması sırıtmaz. Ben slim dijital modelini aldım, 2.6kg, küçük, zarif duruyor. Monster laptop çantama atıp laptobumla birlikte rahatça taşıyabiliyorum agalarla takılırken ortama güzel renk katıyo. Sessiz, ısınmıyor daha fan sesi duymadım (spiderman 2 ve gow ragnarok bitirdim) slim olan daha mantıklı bence.

Isınma konusunda 3 derece falan oynuyor. 60 derece çalışan cihazın 63 derece çalışması sırıtmaz. Ben slim dijital modelini aldım, 2.6kg, küçük, zarif duruyor. Monster laptop çantama atıp laptobumla birlikte rahatça taşıyabiliyorum agalarla takılırken ortama güzel renk katıyo. Sessiz, ısınmıyor daha fan sesi duymadım (spiderman 2 ve gow ragnarok bitirdim) slim olan daha mantıklı bence.
Başka yerleri de izleseydin ya benim izlediğime göre 8 10 derece oynuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bay
ps5 slim 20 bin TL

2. ps aldın cihazda oyun yok ne oynacak ps deluxe aboneligi 1 senesi 3000 TL

3. ps5 de deluxde olmayan oyunlar var onlar içinde 5000 yaz

4. ps5 e uzun süreli kullanım olucagı için sonradan problem çıkmaması için 1 tb m2 pci 4.0 şart 3000 TL

5. ps5 e yedek joistik alman lazım kronik problem var bozulursa garantiye verdiginde elinde yedek olsun 3000 TL
Ben bunları ps5i ilk aldığımda bilmiyordum adam haklı 15e cihazı aldım total'de 30a mal oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hasan Can BALIKCI
Hocam sızıntılara göre Eylül Ekim gibi çıkıcak fiyatı 100dolar fazla olucak diye biliyorum. Ps5'in gücünün iki katına sahip olacağı söyleniyor.
Ekran kartlarında 5000. Serisi çıkmadan o sırada da amd karşı atak yapmadan ve fsr 3.0 ile ps5 pro muhtemelen ps6yi pazarlamaz diyorum. Bunları kesinlikle PS için beklemeye değmez dostlarım. 4k monitör alın benden size tavsiye 4k çözünürlükte PS özel oyunlarını oynayıp zevkinize bakın. Zaten özel oyunları oynadıktan sonra diğerleri PCde var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Acun Demirbağ
ps5 fat kasa al. slimle ve onun ısınmasıyla uğraşma. 1216a sürümü ben kullanıyorum 1 yıldır sıkıntı çıkartmadı. 2 kollu bundle almıştım, bir kol sadece fc24 için diğer kol hikayeli oyunlar için. burada yok şu kadar tutar falan fistan konuşan arkadaşları da takma kafana. gerekirse abonelikleri aylık ödersin. m2 ssdye ihtiyaç duymadım ben. bir de mesela aboneliklerde olmayan oyunları ücretli bir şekilde alırsan ve oyunu gerçekten sonuna kadar sömürerek oynarsan bir oyun bir ay -ortalama- olarak sürse o ay abonelik almana gerek kalmaz. kapıda aslan besleyen yemini düşünmez. zaman içerisinde gerekli up.ları yaparsın. kafan rahat bir şekilde oynarsın. yalnız oyunlara Türkçe yama yapayım falan öyle oynarım diyosan ps5e hiç bulaşma. direkt pc topla. ps5 slim daha yeni çıkmışken, ps5 pronun 2 yıldan önce çıkmayacağını da bilerek adımlarını at. zamanı geldiğinde ps5i vakitlice elden çıkarıp ps5 pro geçersin ya da ps6yı beklersin. hâlen daha ps3 ve ps4 çok rahat kullanılıyor bunu unutma.

Top Bottom