Neler Yeni

ps5 almak istiyorum sizce almalı mıyım ne yapmam lazım

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Onur
Son zamanlarda pc ye çıkmayan ps oyunu az kaldı. Birçok oyun pc de var. ghost of tsushima için ps5 bakıyordum pcye çıktı oynadım bitirdim. Almama gerek kalmadı. Şahsi düşünce ve fikirdir ama ben şuan ps5 e para vermem. Gta fanı seveni bekleyeni vs değilim. O yüzden bana göre alınmaz bir konsol. Xbox tarafı da öyle. Belki benim gözümden kaçtı ama büyük bir oyun çıkmadı iki konsola da galiba.
Ps5’in avantajlarından birisi oyunları çıktığı gibi oynayabilme’dir bence gta 6’yı direkt oynayabileceğiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

he tamam sag ol eyw bunu bildigim iyi oldu sende var mı ps5
Yok, ps4 var
Yaklaşık 10 senedir kullanıyorum 2014 sonunda almıştım

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Ps5’in avantajlarından birisi oyunları çıktığı gibi oynayabilme’dir bence gta 6’yı direkt oynayabileceğiz
Onu isteyen kişi alabilir. Benim için gta 6 önemli değil veya hemen oynamak vs. O yüzden ben vermem. Ama zaten o şekilde düşünen birisi için alınması gereken bir cihaz. Oyun için çok zaman harcanmiyorsa boşa duram bir kutu olur max.

Onur2604

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Selvi
Onu isteyen kişi alabilir. Benim için gta 6 önemli değil veya hemen oynamak vs. O yüzden ben vermem. Ama zaten o şekilde düşünen birisi için alınması gereken bir cihaz. Oyun için çok zaman harcanmiyorsa boşa duram bir kutu olur max.
Başka hesaptan yazıyorum, verdiğim örnek sadece gta 6 için değil last of us part 3 veya yeni çıkacak özel oyunları erkenden oynamak için demiştim, tabi bu da kişisel bir tercih

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Güzel bir pc varsa PlayStation almazdım ben. Konsoldan zevk alıyorsan kol al sadece bilgisayarı kolla oyna

Berkyozclk

80+ Bronze
Güzel bir pc varsa PlayStation almazdım ben. Konsoldan zevk alıyorsan kol al sadece bilgisayarı kolla oyna
kol var pc den oyun oynuyom ama hic konsolum olmadı onun da keyfine bakmak istiyorum ve suan sevdigim baya bi oyun pcde yok ve gta 6 cıkcak

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kol var pc den oyun oynuyom ama hic konsolum olmadı onun da keyfine bakmak istiyorum ve suan sevdigim baya bi oyun pcde yok ve gta 6 cıkcak
Bana sorarsan oyun için konsol alınmaz ama sen bilirsin dediğim gibi güzel bir bilgisayarın varsa değmez. Çok hevesliysen internet kafede falan 3-5 gün oyna eğer hala değeceğini düşünürsen al

Berkyozclk

80+ Bronze
Bana sorarsan oyun için konsol alınmaz ama sen bilirsin dediğim gibi güzel bir bilgisayarın varsa değmez. Çok hevesliysen internet kafede falan 3-5 gün oyna eğer hala değeceğini düşünürsen al
aga oynicagım tum oyunları psden oynarım işte iyi pc de var ama ps istiyom elime para gecicek baska sekilde degerlendiremem parayı zamanında kucukken ps vita icin cok aglamıstım

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
aga oynicagım tum oyunları psden oynarım işte iyi pc de var ama ps istiyom elime para gecicek baska sekilde degerlendiremem parayı zamanında kucukken ps vita icin cok aglamıstım
Paranı harcamak zorunda değilsin. Azcık mantıklı ol, yatırım yap, altın al biriktir zaten güzel bir bilgisayarın var daha fazla harcama gereksiz. Benim imzada görmüşsündür 4gblık ekran kartım var 2 yıldır bunu kullanıyorum ondan önce 8 yıla yakın 500mb ekran kartı ile intel dual core işlemcili bir laptop kullandım. Şuanda ekran kartı almayı düşünüyorum aylarca araştırdım daha almadım ama şuan gerek yokmuş gibi hissetmeye başladım. Oyun oynamayı seven bir insanım ama gayette güzel bir şekilde oyun oynayabiliyorum bu bilgisayarla da. Şuana kadar hiç sorun yaşamadım yüksek/orta grafiklerde 60fps civarı alabiliyorum daha ne olsun. Elindekine şükret ve paranı boşa harcama

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Onur
Yani burada tamamen sana bağlı eğer konsola çok merak salmış isen, ps cafelere gidip deneyimleyebilirsin ne kadar hoşuna giderse ona göre alırsın veya yatırım yapıp başka bir şey için harcarsın. Aslında yurt dışında olsak fiyatı çok makul fiyata satılıyor, orda yaşıyor olsaydık veya Türkiye’nin ekonomisi iyi olsa al geç derdim

Top Bottom