Neler Yeni

PS5 Slim CFI-2016 Modeli Hakkında Bilgilendirme Ve Önceki Model PS5 FAT CFI-1216 İle Karşılaştırma

Jacket

80+ Silver
Dik mi kullanıyosunuz yatay mı?

Kaynak var mı dostum yalanlandığına dair emin olup almak isterim
Detaylı bir şekilde okuyun sadece iddiaydı o arkadaştan başka bu sorunu yaşayan da yok du zaten çok videolar falan çekildi en iyi kanyak burası.
Sen nasıl kullanıyorsun diyorsan bana ben yatay kullanıyorum ama dik de kullanırsan hiç bir sıkıntı olmayacağını biliyorum.

Utku16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Hüseyin

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
Hocam bu Mayıs ayı katalog oyunları ne zaman açıklanır ?

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
CFI 1216-B modelini kullanıyorum. Bugün, aldığım SSD'yi takmak için internette gördüğüm kapak açma yöntemini denedim. İki yerden değil, tek yerden kastırınca açılıyor. SSD'yi sabitlemek için kullanılan vida yuvaları da biraz farklı. Yine kapağı ne açarken ne de yerine takarken herhangi ses gelmiyor. Tasarım olarak çok ufak tefek farklılıklar var sanırsam.

Jacket

80+ Silver
Hocam bu Mayıs ayı katalog oyunları ne zaman açıklanır ?
Şimdilik aylık oyunlar var katalog oyunlarını beklemedeyiz bu zamana kada hiç kötü oyun da görmedim mükemmel gidiyor PS Plus cidden Sony ne yaparsa en iyisini yapıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

CFI 1216-B modelini kullanıyorum. Bugün, aldığım SSD'yi takmak için internette gördüğüm kapak açma yöntemini denedim. İki yerden değil, tek yerden kastırınca açılıyor. SSD'yi sabitlemek için kullanılan vida yuvaları da biraz farklı. Yine kapağı ne açarken ne de yerine takarken herhangi ses gelmiyor. Tasarım olarak çok ufak tefek farklılıklar var sanırsam.
Çok çiziliyordu diğer iki model kapağı açarken o sorunu da çözmüşler 1200 serisinde.

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
Hocam iki gün önce 1216b versiyon bı ps5 aldım. Performansta en ufak sorun yok ancak cihazdan fan sesi geliyor. Oyun oynarken TV ye biraz yakınım bu ses normal mi yoksa bana sıkıntılı bir cihaz göndermiş olabilirler mi? Net şekilde duyulan bir fan sesi. Çamaşır makinesinin sıkma sesinin kısık versiyonunu düşünün. Ve bu ses oyundan çıktığım anda duruyor. Oyuna girince başlıyor çıkar çıkmaz duruyor.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam iki gün önce 1216b versiyon bı ps5 aldım. Performansta en ufak sorun yok ancak cihazdan fan sesi geliyor. Oyun oynarken TV ye biraz yakınım bu ses normal mi yoksa bana sıkıntılı bir cihaz göndermiş olabilirler mi? Net şekilde duyulan bir fan sesi. Çamaşır makinesinin sıkma sesinin kısık versiyonunu düşünün. Ve bu ses oyundan çıktığım anda duruyor. Oyuna girince başlıyor çıkar çıkmaz duruyor.
Her oyunda mı yapıyor? Örneğin eski sürüm PS4 oyunları ile yeni PS5 oyunları arasında fark ediyor mu fan sesi?

Jacket

80+ Silver
Benim de konsol yanımda duruyor fan sesini geçtim konsolun çalıştığını fark etmiyorum hemen iletişim kurun aldığınız yer ile değişim isteyin.

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
Benim de konsol yanımda duruyor fan sesini geçtim konsolun çalıştığını fark etmiyorum hemen iletişim kurun aldığınız yer ile değişim isteyin.
Sizin de mi dijital versiyon? Acaba dijitale böyle mi?

Utku16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Hüseyin
1200a sürümünü kullanıyorum monitör ile ps5 yanımda ghost of tsushima oynuyorum daha fan sesi duymadım o kadar sessiz çalışıyor ki sıfır ses senin makinada sorun olabilir

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
1200a sürümünü kullanıyorum monitör ile ps5 yanımda ghost of tsushima oynuyorum daha fan sesi duymadım o kadar sessiz çalışıyor ki sıfır ses senin makinada sorun olabilir
Değişim isticem. Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba dijital versiyonda mi bı sıkıntı var?

Son düzenleme:

Jacket

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,763
Üyeler
154,119
Son üye
KANFUR66