Neler Yeni

PSU Önerisi ve Karnel-Power Hatası Hakkında

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Bu hata sadece gücün kesildiğini söylüyor sorun yüksek ihtimal PSU.

Sinanbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Sinan sivrikaya
Ekran Kartı tarafına da yöneldim. Afterburner vs bulabileceğim çoğu program ile karta uzun süreli stres testleri uyguladım. Tam yük altına girmesine rağmen herhangi bir hata ile karşılaşmadım hatta tam yükte maksimum 64-65 dereceleri görmesi de beni memnun etti. Yazılımsal bir problem olabilir mi sorusu da mevcut. Ya güç kaynağını bir şekilde teste tabii tutacağım yada temiz bir windows kurulumu yapıp hatayı tekrar takibe alacağım.
Daha önce bendede oluyordu hata şuydu sistem bir anda gidiyor klavyr mouse ekran gidiyordu cpu ışığı yanıyordu reset atıyodum düzeliyodu kernel bilmem ne hatası veriyodu ekran kartını değiştim sorunum düzeldi

Mehmet Anıl

80+ Silver
İşin garip tarafı normal kullanımda bir problem yaşamıyorum. Herhangi bir oyuna girdiğimde bazen hiç sorun yaşamazken bazen 10dk bazen 30dk’lık zamanda bilgisayar direk resetliyor kendini.
resetlemiyordur hocam fanlar tam yükte çalışıp siyahj ekran veriyordur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce bendede oluyordu hata şuydu sistem bir anda gidiyor klavyr mouse ekran gidiyordu cpu ışığı yanıyordu reset atıyodum düzeliyodu kernel bilmem ne hatası veriyodu ekran kartını değiştim sorunum düzeldi
aga sorun gpu mu psu mu nerden bilicem bende siyah ekran full fan oluyor sonra yenidden başlatıyorum çoğu oyunda

Sinanbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Sinan sivrikaya
resetlemiyordur hocam fanlar tam yükte çalışıp siyahj ekran veriyordur
Mesaj otomatik birleştirildi:

aga sorun gpu mu psu mu nerden bilicem bende siyah ekran full fan oluyor sonra yenidden başlatıyorum çoğu oyunda
Kardesim sıcaklık degerlerin nasıl

Mehmet Anıl

80+ Silver
Kardesim sıcaklık degerlerin nasıl
max 75 derece gtaa bazen 4 5 saatte kapanmıyor bazen 5dk da kapanıyor pes20de ets2de vs sürekli 10 15 dk da kapanıyor foresttada csde kapanma yok 7 8 saat oynadım bir kere kapandı

Mehmet Anıl

80+ Silver

Mehmet Anıl

80+ Silver
Garantisi varsa yolla garantiyr yoksa eğer değiştir bende rx580 armorda olmuştu başka aldım düzeldi
ama psu değiştirip çözenlerde varmış nerden bilcem hangisi sorunlu

Mehmet Anıl

80+ Silver

Mehmet Anıl

80+ Silver
Kardeşim şimdi senin pcde tam olarak olan nedir
knk bazen gtada 5 saatta bazen 5dk da kapanıyor forestı max 30dk oynayabiliyorum keza ets pes20 vs hepsinde böyle siyah ekran ve fanlar full seste çalışıp kapanıyor pc

Top Bottom