Neler Yeni

PUBG düşük akıcılık hissiyatı

yarD_74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yarkın Dalgan
Merhabalar arkadaşlar,

4070 super R7 7800x3d işlemcim var. 165hz 2k monitörde tüm ayarlar ultrada pubg oynuyorum. Bu ayarlarda aldığım fps 130-150 civarında oluyor hep. AMD freesync premium özelliği açık şekilde uzun süredir sorunsuz PUBG oynadım. Lakin son 1 aydır yine aynı yüksek fps değerlerinde sanki 10 fpste oynuyormuşum hissiyatı ile oynuyorum. Fps düşmem yok takılmalar yok. Ama oyun o kadar akıcı değil ki sanki 10 fps te oynuyormuş gibi hissediyorum. Ekrandaki kare geçişleri gözlerimle görebiliyorum. Garip olan ise tüm bunlar yaşanırken afterburner dan okudum fps değerleri 130 civarı oluyor yine. Başka oyunlarda hiç böyle problemlerim yok RDR2 yi tüm ayarlar ultrada 80-100 fps civarında oynuyorum ve oyun çok akıcı. Yaptığım araştırmalara göre pubg de benzer problemleri yaşayanlar olmuş geçmişte, şu an bende de oldu. Bu problemi yaşayan başka biri var mı ya da bir öneriniz var mı diye sormak istedim.

TahinPekmez

80+ Silver
oyun için vsync açık olsun. monitörden de FPS modunu seç. film modu manzara modu gibi profillerden çık yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,369
Üyeler
157,366
Son üye
UveysM
Top Bottom