Neler Yeni

🔥İndirim QCY T20 KULAKLIK 379 TL

crowxxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Crow
QCY kulaklıklardan uzak durun derim . Malzeme kalitesi berbat üzerindeki filtreleri kendiliğinden düşüyor bir süre sonra ses dengesinde sıkıntı oluyor servise yolluyorsunuz serviside filtreler sökülmüş kullanıcı hatası diye belirtip para istiyorlar. Servisi istech firması berbat bie firma ...

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,517
İsim
ali
QCY kulaklıklardan uzak durun derim . Malzeme kalitesi berbat üzerindeki filtreleri kendiliğinden düşüyor bir süre sonra ses dengesinde sıkıntı oluyor servise yolluyorsunuz serviside filtreler sökülmüş kullanıcı hatası diye belirtip para istiyorlar. Servisi istech firması berbat bie firma ...
Yaklaşık 1 yıl olcak t13 var bende.Gayet memnunum alıcak olsam bidaha alırdım bu markayı ben bi pişmanlığını görmedim

aLoNeDarK33

80+ Bronze
bu tarz kulaklıkların adı ney ? silikonlu kulaklıklar hep düşüyor ve kulağı tıkıyor ama bu tarz yuvarlak silikonu olmayan kulaklıklardan hiç bulamıyorum

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Bende t13 var bayadır kullanıyorum 3 kişiye daha aldırdım hepimiz memnunuz bir sıkıntı yaşamadık. Fiyatına göre ses kalitesi de gayet iyi şarjı da güzel

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erkam
410 TL'ye T13 ANC aldık ama bu daha mı iyi epey'de karşılaştırmıştım 13 ANC daha iyi gibiydi.

crowxxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Crow
Yaklaşık 1 yıl olcak t13 var bende.Gayet memnunum alıcak olsam bidaha alırdım bu markayı ben bi pişmanlığını görmedim
T13 artık firmanın elinde yok t13 Anc ye geçtiler ufak bir kir bile olsa garanti dışı bilgin olsun . Yeni model fiyatı veriyorlar 😊

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
410 TL'ye T13 ANC aldık ama bu daha mı iyi epey'de karşılaştırmıştım 13 ANC daha iyi gibiydi.
Bu silikonsuz. Ben yalıtımın daha iyi olacağını düşündüğüm için silikonlu alırdım.

Top Bottom