Neler Yeni

🔥İndirim QP Bilişim Haziran İndirimleri

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Ali bey
Kulaklik tavsiyesi lazim.. her ture acigim

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Ananakart,argb fan adım QP`den.Bir sorun yaşamadım.Tüm e ticaret platformlarındada mağazaları var.Güvenceye göre bir şey yok şuan 😊
Genel olarak bu tür e ticaret siteleri için konuştum. Genelde Sözleşmeleri internetten copy past yapar o tür firmalar. Umarım sorunsuz teslim alırsınız. Yoksa burada konu açarken görünce güldürmüyor değilsiniz :D

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
6 aydır trendyol ile davalığım hiç öyle düşünme :D
Konuya mutabık değilim. 6 ay sürecek ne yaşamış olabilirsin ? 6 ay sürmüşse haklı olmayabilirsin hocam :)

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Ertuğrul
Konuya mutabık değilim. 6 ay sürecek ne yaşamış olabilirsin ? 6 ay sürmüşse haklı olmayabilirsin hocam :)
Valla hocam ilk yorumun da cahilce siteyi bilmeden yazmışsın burada da konuyu bilmeden eleştirmişsin ben engelleyeyim sen cahilce yorumlar yapmaya devam et. QP kadar sağlam site bir elin parmağını geçmez. Bilmeden yanlış yönlendiriyorsun insanları.

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Evren AYDIN

K4D1R0V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Kadir Diri
QP güvenilir bir firmadır. Sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Caner Kale
QP , İnventus baba firmalardır problem yaşamazsınız . Sleve kablolar inanılmaz ucuz ve renkleri güzel , fakat 8+8 CPU için 2 adet almak lazım . Bide ekran kartı kablosu 12V ise nasıl yapıcaz o biraz kafamı kurcaladı .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,486
Üyeler
147,144
Son üye
yunusseven
Top Bottom