Neler Yeni

R5 2600 ve GTX 1650 Super Anno 1800 ani FPS düşüşleri

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Furkan Daşcı
RAM Crucial Ballistix 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16
Ekran kartı GTX 1650 Super
İşlemci Ryzen 5 2600
Artık her oyunda yaşamaya başladım sisteme bir şeyler oluyor. Vermesi gereken FPS değerlerinin çok çok altında alıyorum bunun çözümü format dışında ne olabilir? Format en son raddede yapabileceğim şey. Bundan önce Death Stranding oyununda da aynı sıkıntıları yaşadım ama çözümü bulamadık anno oyununda ani FPS düşüşünün yok mudur çözümü?
Ekran görüntüsü 2022-12-14 210342.png
Ekran Görüntüsü (1157).png

Benchmark testlerinde bu ayarlarda aynı sistem 60 FPS üstü alıyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,002
İsim
MehmedVII
RAM Crucial Ballistix 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16
Ekran kartı GTX 1650 Super
İşlemci Ryzen 5 2600
Artık her oyunda yaşamaya başladım sisteme bir şeyler oluyor. Vermesi gereken FPS değerlerinin çok çok altında alıyorum bunun çözümü format dışında ne olabilir? Format en son raddede yapabileceğim şey. Bundan önce Death Stranding oyununda da aynı sıkıntıları yaşadım ama çözümü bulamadık anno oyununda ani FPS düşüşünün yok mudur çözümü?Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Benchmark testlerinde bu ayarlarda aynı sistem 60 FPS üstü alıyor.
Büyük ihtimal optimizasyon sorunu birkaç gün bekle. Artık yeni çıkan oyunları PC'de düzgün oynamak için 1 hafta bekliyoruz. Testerlar uyuyor herhalde

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Furkan Daşcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük ihtimal optimizasyon sorunu birkaç gün bekle. Artık yeni çıkan oyunları PC'de düzgün oynamak için 1 hafta bekliyoruz. Testerlar uyuyor herhalde
Bu oyun yeni değil ki. Konularıma bakarsanız aynı sorunu Death Strandingte de yaşıyorum oraya da bakabilirsiniz.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,002
İsim
MehmedVII
Bu oyun yeni değil ki. Konularıma bakarsanız aynı sorunu Death Strandingte de yaşıyorum oraya da bakabilirsiniz.
Yakın zamanda yeni bir Anno oyunu çıkmadı mı? Galiba geforce now geldi de ben yeni oyun sandım. DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip nvidia'nın kendi sitesinden son sürücüyü indirin. Bilgisayarda otomatik sürücü güncelleme uygulamaları(driver booster vb.)varsa silin

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Furkan Daşcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yakın zamanda yeni bir Anno oyunu çıkmadı mı? Galiba geforce now geldi de ben yeni oyun sandım. DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip nvidia'nın kendi sitesinden son sürücüyü indirin. Bilgisayarda otomatik sürücü güncelleme uygulamaları(driver booster vb.)varsa silin
Sürücülerde sorun yok hepsi güncel sıkıntı olan o değil yani. O tür sürücü uygulaması zımbırtılarını da kullanmıyorum.

• Beğen
Top Bottom