Neler Yeni

R5 5600 MPK yazıyor bu ne demek?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
Hazır sistem almayı düşünüyorum, işlemcinin yanında mpk yazıyor, bu ne anlama geliyor? Normal işlemcilerden ne farkı var? İkinci el mi demek oluyor? Ve mpk işlemciye sahip bir hazır sistem alınır mı?

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
Konu açmadan önce biraz araştırma yapalım lütfen.

Mal değneği.PNG

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
Buranın amacı zaten soru sormak. Yanlış bir şey yapmamışım. İstediğim soruyu sorarım.
Dostum hangi insanı araştırmaya, öğrenmeye teşvik etsem tersliyor. Kendimi Orta Dünya'da orklarla konuşan Elfler gibi hissediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum hangi insanı araştırmaya, öğrenmeye teşvik etsem tersliyor. Kendimi Orta Dünya'da orklarla konuşan Elfler gibi hissediyorum.
Hocam ben normal bir soru soru sordum. Ne yanlış yaptım? Burası zaten soru sormak için var.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
Hocam ben normal bir soru soru sordum. Ne yanlış yaptım? Burası zaten soru sormak için var.
Hocam gerçekten sorunu göremiyorsunuz dimi. Aynı soru 50'den fazla kez sorulmuş ama 1 kere bile sorulmasına gerek yok. Google'da zaten var cevabı. Buraya konu açmak yerine google'a yazsanız zaten öğreneceksiniz. Gerek var mı öğrenmesi 5 saniye süren bir şey için Forum'u çöplüğe çevirmeye.

okuyamazlar.PNG

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam gerçekten sorunu göremiyorsunuz dimi. Aynı soru 50'den fazla kez sorulmuş ama 1 kere bile sorulmasına gerek yok. Google'da zaten var cevabı. Buraya konu açmak yerine google'a yazsanız zaten öğreneceksiniz. Gerek var mı öğrenmesi 5 saniye süren bir şey için Forum'u çöplüğe çevirmeye.

Alıntıyı görüntüle
Bazı yerlerde kutusuz soğutucusuz yazıyor. Bazı yerlerde kutusuz soğutuculu yazıyor. Emin olmak için yazdım.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
Bazı yerlerde kutusuz soğutucusuz yazıyor. Bazı yerlerde kutusuz soğutuculu yazıyor. Emin olmak için yazdım.
O tip konularda Tray ile MPK arasındaki farkı anlatıyordur. Baştan sona okursanız anlarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
Farkı anlatmıyor. Mpk işlemci nedir sorusuna yazılan cevaplar onlar. Okuma yazma biliyoruz. Basit bir konuyu saçma bir şekilde uzatıyorsunuz. Asıl burayı siz çöplüğe çeviriyorsunuz. Aslında sizin gibilere hiç cevap yazmamak lazım da işte.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,584
Üyeler
141,315
Son üye
eray31
Top Bottom