Neler Yeni

Çözüldü✓ R7 7800X3D İCİN KULE TİPİ SOGUTUCU

nazmy6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Nazmi Kaan
Hocam kule tipi önerisi istemişsiniz ama, Thermalright Frozen Horizon 360, bu sıvı soğutucunun fiyatı 2800 tl ve sanırım sınırlı bir sürede 6 ay vade farksız taksit imkanı var şuan ve taş gibi soğutucu.

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Çağkan Çağlayan
Ramlerin yüksek profilmiş. Ucu ucuna sığabilir. İşini garantiye almak istiyorsan Phantom Spirit al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da 120'lik fanı arkaya montajlarsın. Ram kısmında fan olmaz.
sistem montajlanıp gelicek ben sadece ekstra aldıgım fanı bilgisayarcıya taktırıcam

Hocam kule tipi önerisi istemişsiniz ama, Thermalright Frozen Horizon 360, bu sıvı soğutucunun fiyatı 2800 tl ve sanırım sınırlı bir sürede 6 ay vade farksız taksit imkanı var şuan ve taş gibi soğutucu.
hocam fiyatı gercekten guzelmis ancak kule tipi yeticekse kule tipi alırım sisteme butcemin cogunu harcadim olabildigince butceden kısmaya calısıyorum.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Baran Kut
phantom spirit almam daha mı iyi olur.Frost commander da sığmama ihtimali mi var hocam
Frost Commander 158mm.
Senin kasa 162mm. Ramlerin 35mm. Öndeki fanı çok hafif üstten takman gerekir ama ondan sonra kasa kapanır mı emin değilim.

Phantom Spirit 154mm. Bunda çok daha rahat bir alanın var.

Edit: Silmeye üşendim şu an. Oluyormuş ikisi de alabilirsin.

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Çağkan Çağlayan
Ramlerin yüksek profilmiş. Ucu ucuna sığabilir. İşini garantiye almak istiyorsan Phantom Spirit al.

Ya da 120'lik fanı arkaya montajlarsın. Ram kısmında fan olmaz.
1722114622616.png
birisi phantom spirit için böyle yazmısdeğerlendirme kısmında

nazmy6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Nazmi Kaan
sistem montajlanıp gelicek ben sadece ekstra aldıgım fanı bilgisayarcıya taktırıcam

hocam fiyatı gercekten guzelmis ancak kule tipi yeticekse kule tipi alırım sisteme butcemin cogunu harcadim olabildigince butceden kısmaya calısıyorum.
İleriye dönük bir yatırım olur diye söylemiştim, bende de r7 5800x3d var kule tipi kurtarmadı pek, çok ısınan bir işlemci. Bir de vade farksız taksit imkanı bütçe içinde çok uygun.

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Çağkan Çağlayan
Frost Commander 158mm.
Senin kasa 162mm. Ramlerin 35mm. Öndeki fanı çok hafif üstten takman gerekir ama ondan sonra kasa kapanır mı emin değilim.

Phantom Spirit 154mm. Bunda çok daha rahat bir alanın var.

Edit: Silmeye üşendim şu an. Oluyormuş ikisi de alabilirsin.
ikiside rahatca olur mu yani?

İleriye dönük bir yatırım olur diye söylemiştim, bende de r7 5800x3d var kule tipi kurtarmadı pek, çok ısınan bir işlemci. Bir de vade farksız taksit imkanı bütçe içinde çok uygun.
kredi kartım yok banka kartı ile alıyorum o yuzden taksit yaptıramıyorum

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Baran Kut

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Çağkan Çağlayan
Olur hocam. Tom's Hardware paylaşmış 42mm ram açıklığı varmış. Senin ramler 35mm. Sıkıntı yaşanmaz. Al gitsin.
okey o zaman frost commander alırım bilgisayarcı takar heralde

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Baran Kut
okey o zaman frost commander alırım bilgisayarcı takar heralde
Bilmiyorsan montajı videolarına da bakabilirsin. Kendine güvenmiyorsan o konuda, güvendiğin bir bilgisayarcıya taktır.

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Çağkan Çağlayan
Bilmiyorsan montajı videolarına da bakabilirsin. Kendine güvenmiyorsan o konuda, güvendiğin bir bilgisayarcıya taktır.
pek güvenmiyorum güvendiğim bi bilgisayarci var ona gotururum hem ekran kartını da takar takması basit ama taksın yinede

Top Bottom