Neler Yeni

Thermalright Hava Tipi Sogutucu İkisi Arasinda Kaldim

icero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre
daha sessiz ve performansı 140mm ye yakın olduğu icin daha çok tercih ediliyor
Dogrudur cok hakim olmadigim sadece arastirdigim kadar biliyorum. Benim icin ses onemli degil. Hangisi daha iyi performans veriyorsa onu tercih etmek istiyorum arada fark yok gibi birsey cunki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha sessiz ve fiyat farkına değer gibi gelmiyor bana frost commander ile. Phantom spirit piyasada en çok konuşulan kule tipi denilebilir çok güzel bir soğutucu ama frost commander hakkında o kadar içerik yok farketmişsindir
Evet farkettim yabanci kaynaklarda bile bir iki tane gordum onun haricinde tr de zaten sprit suan en cok tercih edilen sogutucu. Normalde aralarinda sanirim 600 tl falan oynuyormus ama cok on planda tutuldugu icin sprit modeline ekstra bir zam yapilmis cok yakinlar suan

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
frost nası daha sesli anlayamadım bunun için kaynağı olan varsa atabilir mi mantıken 14cm olan fanın daha az ses yapması lazım hem de frostta daha kaliteli fanlar var

bence de ya frost al ya da sıvı soğutucu bende phantom spirit var fanlar fullenince uçağa dönüyor yüzde 25te kullanıyom fanları

icero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre
fiyat farkı yokken frost daha mantıklı
bende sırf o yüzden commanderı bir tık daha düşündüm spirite göre ama siz değerli arkadaşların engin bilgisinden yararlanıp bir kere alıp 4 5 yıl kullanmak istiyorum. o yüzden önemli benim için

frost nası daha sesli anlayamadım bunun için kaynağı olan varsa atabilir mi mantıken 14cm olan fanın daha az ses yapması lazım hem de frostta daha kaliteli fanlar var

bence de ya frost al ya da sıvı soğutucu bende phantom spirit var fanlar fullenince uçağa dönüyor yüzde 25te kullanıyom fanları
sıvı soğutucu 5 k vermedikten sonra hava daha iyi diyorlar

Birde bu işlemci destek kitleri var 500 tl. Ne düşünüyorsunuz ? cok agır büyük kule tipleri soğutucular oldugu için hem işlemci üstündeki ağırlıgı azaltmak hemde 2 derece kadar ekstra soğutmak için güzel bir ikili olur mu alayım mı ?

Top Bottom