Neler Yeni

Rahat bir koltuk arıyorum

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Arkadaşlar gün boyu bilgisayardayım ve adamakıllı bir koltugum yok o yüzden koltuk arıyorum rahat,terletmeyen,bel ağrısı yapmayacak rahat bir koltuk arıyorum oyuncu koltuğu olmasına gerek yok aradığım kriterlere uysun yeter butcemde 7 bin TL üstüne çok çıkamam altında olursa sevinirim önerileriniz için teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Hawk aldım bel ağrısı ve terletme yapmıyor rahat mı derseniz süngerler biraz sert rahat diyemem öyle hissettirmiyor 2 ayda kolçaklar içine göçtü önerim deneyip almanız olacak çünkü çoğu kisi hawkı övüyor şöyle iyi böyle iyi diye bana göre çok övülecek tarafı yok

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hawk aldım bel ağrısı ve terletme yapmıyor rahat mı derseniz süngerler biraz sert rahat diyemem öyle hissettirmiyor önerim deneyip almanız olacak çünkü çoğu kisi hawkı övüyor şöyle iyi böyle iyi diye bana göre çok övülecek tarafı yok
Nereden deneyebilirim peki

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
ibrahim ahıskalı
zio tavsiye ederim

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
ibrahim ahıskalı
Zioda model oluyor mu oluyorsa hangi modeli tavsiye edersiniz
fabric kullanıyorum aynı malzemeler gaming modeliyle tek farkı kenarlarda renkli şerit yok oda önemli değil fabric alabilirsin

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fabric kullanıyorum aynı malzemeler gaming modeliyle tek farkı kenarlarda renkli şerit yok oda önemli değil fabric alabilirsin
Hocam bu ziolar indirime giriyor mu birde ziodan ucuz hawk var galiba ondanda ucuz ofis koltukları mi var kaliteli rahat bir koltuk istiyorsam paraya kiymam lazım galiba benim kilo 115 rahat sığar miyim koltuğa

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
ibrahim ahıskalı
Hocam bu ziolar indirime giriyor mu birde ziodan ucuz hawk var galiba ondanda ucuz ofis koltukları mi var kaliteli rahat bir koltuk istiyorsam paraya kiymam lazım galiba benim kilo 115 rahat sığar miyim koltuğa
indirim kodları vardı bbl , wtcn gibi

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,355
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Hawk fab kullanıyorum yukarıda arkadaşın dediği şeyler doğru ama Kolçaklara kılıf vs alırsan çok sıkıntı olmaz birde dirseği çok koyunca oluyor bende bir tarafı normal bir tarafı göçük birde süngeri gayet yumuşak gereğinden fazla yumuşak olursa çökme yapıyor kumaş olmadı yaz aylarında büyük artı

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Hawk fab kullanıyorum yukarıda arkadaşın dediği şeyler doğru ama Kolçaklara kılıf vs alırsan çok sıkıntı olmaz birde dirseği çok koyunca oluyor bende bir tarafı normal bir tarafı göçük birde süngeri gayet yumuşak gereğinden fazla yumuşak olursa çökme yapıyor kumaş olmadı yaz aylarında büyük artı
İndirim oluyor mu hawklarda?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,937
Üyeler
156,861
Son üye
cacaxrd
Top Bottom