Neler Yeni

RAİNBOW SİX SİEGE DE FPS SORUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
egemen inan
Öncelikle selamun aleykum arkadaşlar geçenlede rainbow six siege oyununu satın aldım oyunu açtım falan filan her şey güzel 70 80 arası fps alıyordum geç oldu yatmak için pc yi kapadım ertesi gün gene rainbow a girdim fakat 30 fps alıyorum başka forumlara baktım onlardada oluyormuş sebebini birisi anlatabilirmi nasıl çözeceğim ekran kartım güncel ısınma problemi çok yok zaten aynı sıcaklık değerinde idi hep

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
egemen inan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sistem özellikleri ile alakalı olsaydı daha önce 70 80 fps alamayacagımı düşünüyorum?

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,312
İsim
Emre
Başkalarında da oluyorsa genel bir problem olabilir
Geçen cs go da olmuştu toplu fps düşüşü

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
ben oynuyorum hiç bir problem yaşamıyorum fps konusunda anormal düşüşler görmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
egemen inan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende nlamadım sbh 74 75 falandı çıktım az lol girdim tekrar girdim 30 35 arası artık bi bulamadım nedenini ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

p

Öncelikle selamun aleykum arkadaşlar geçenlede rainbow six siege oyununu satın aldım oyunu açtım falan filan her şey güzel 70 80 arası fps alıyordum geç oldu yatmak için PC yi kapadım ertesi gün gene rainbow a girdim fakat 30 fps alıyorum başka forumlara baktım onlardada oluyormuş sebebini birisi anlatabilirmi nasıl çözeceğim ekran kartım güncel ısınma problemi çok yok zaten aynı sıcaklık değerinde idi hep
arkadaşlar anlamadıgım şekilde tekrar oyuna girdim ve gene 70 85 arası fps alıyorum cidden anlamadım bu olayı kapayıp açarsam gene 30 a düşeceginden eminim neyse

Öncelikle selamun aleykum arkadaşlar geçenlede rainbow six siege oyununu satın aldım oyunu açtım falan filan her şey güzel 70 80 arası fps alıyordum geç oldu yatmak için PC yi kapadım ertesi gün gene rainbow a girdim fakat 30 fps alıyorum başka forumlara baktım onlardada oluyormuş sebebini birisi anlatabilirmi nasıl çözeceğim ekran kartım güncel ısınma problemi çok yok zaten aynı sıcaklık değerinde idi hep
arkadaşlar anlamadıgım şekilde tekrar oyuna girdim ve gene 70 85 arası fps alıyorum cidden anlamadım bu olayı kapayıp açarsam gene 30 a düşeceginden eminim neyse

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,394
Üyeler
140,641
Son üye
EkoG
Top Bottom