Neler Yeni

Rampage drop plus mı gamepower kizaru mu

yunusklc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus emre kılıç
Arkadaşlar selam birkaç haftadır kulaklık arıyorum ve rampage drop plus ve kizaru arasında kaldim rampagein cikarilabilir mikrofonu ve kaliteli olması çekiyor beni kizarununsa titreşimli olmasi sizce hangisini almaliyim veya bunlarin yerine şunu al diyebileceginiz ne var? Teşekkürler

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
oğuzhan ege
öncelikle kizaru ses kalitesinde mükemmel bir kulaklık ama kronik dip ses sorunu vardır sıkıntılı da gelebilir sıkıntısızda gelebilir şans işi ama kronik sorunlu aklında bulunsun. kullanan arkadaşlarım var sesi gerçekten çok kaliteli ama o fiyatına değer mi tartışılır.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
abdulkadir bayram
Arkadaşlar selam birkaç haftadır kulaklık arıyorum ve rampage drop plus ve kizaru arasında kaldim rampagein cikarilabilir mikrofonu ve kaliteli olması çekiyor beni kizarununsa titreşimli olmasi sizce hangisini almaliyim veya bunlarin yerine şunu al diyebileceginiz ne var? Teşekkürler
Drop plus ın bazen sorunluları denk gelebiliyor bende vardı mesela temassızlık sorunu vardı kaç kere kablo değiştirdşm garantiye yolladım çözülmedi

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Kizaru'yu bilemiyorum ama 1 yıl civarı Drop Plus kullanmışlığım var. Kulaklık pedi soyulması haricinde acayip memnundum. Ses ve mikrofon kalitesi anlamında premium markalara taş çıkartacak performanstaydı.

yunusklc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus emre kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Drop plus ın bazen sorunluları denk gelebiliyor bende vardı mesela temassızlık sorunu vardı kaç kere kablo değiştirdşm garantiye yolladım çözülmedi
Peki o fiyat bandında onerdigin bi kulaklik varmi

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

yunusklc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus emre kılıç
En son blackshark v2x uygundu duruyorsa onu al
Knk bide bu rampagei kafana kendin ayarliyosun kizaruda kafa bandı otomatik ayarlaniyor sence bu konuda sıkıntı yasarmiyim drop plusta böyle surekli duzeltmek zorunda kalirmiyim

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Knk bide bu rampagei kafana kendin ayarliyosun kizaruda kafa bandı otomatik ayarlaniyor sence bu konuda sıkıntı yasarmiyim drop plusta böyle surekli duzeltmek zorunda kalirmiyim
kalmazsın da drop plus alma, ben de kullanıyorum swindlerın anlattığı sorunlar var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

drop plus da kizaru da alınacak kulaklıklar değil
bu varken

yunusklc0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus emre kılıç
kalmazsın da drop plus alma, ben de kullanıyorum swindlerın anlattığı sorunlar var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

drop plus da kizaru da alınacak kulaklıklar değil
bu varken
Knk bu kulaklığa ısınamadım pek Windows 11 de 7.1 calismiyormus bide mikrofonu falan cikarilabilmesinden drop plustaydi gözüm :(

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Knk bu kulaklığa ısınamadım pek Windows 11 de 7.1 calismiyormus bide mikrofonu falan cikarilabilmesinden drop plustaydi gözüm :(
7.1 çok da önemli değil, drop plus kullanıyorum ve hiç kullanmadım desem yeridir. Stereo mis gibi.
windows 11 i de sevmiyorum ben 10 a geçmeni öneririm. Sen blackshark v2x al sorun yaşamadan mis gibi kullan

Just

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Veysel
Discord
Jvst#3777
Drop plus kullanıyorum. Derileri çok hızlı soyuldu 4 ay anca dayandı. Mikrofonu gayet iyi. Type-C bağlantısı olması ve mikrofonun çıkabilmesi güzel. Mikrofon kapatma tuşu karşı tarafa *tıkırt* tarzı ses gönderiyor haliyle milleti rahatsız ediyor. Kulaklığın ses seviyesi benim hoşuma gitmedi. Mikrofon süngeri de 1.5 yıl sonra yırtılınca süngerlerini değiştirdim kafa bandı hala soyulu yapabileceğim de bir şey yok. Bence benzer seviyede bulabilirsen daha kalitelisine yönelebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,067
Üyeler
140,760
Son üye
Burak.aep
Top Bottom