Neler Yeni

Razer Barracuda X alınır mı?

Rélf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yağız Yıldız
3000-4000 tl arası bütcem var steelseries arctis 1 almayı düsünüyordum fakat razer barracuda x daha bi öneriliyor gibi geldi bildiginiz sıkıntı problemi falan var mıdır yada önerebileceginiz baska bi kulaklık

hamzaaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
hamza oztas
Kabloyu nasıl istediğine göre eğer kablosuz istiyosan razer al kablolu istiyorsan steelseries al ben olsam kablosuz alırım

Rélf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yağız Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabloyu nasıl istediğine göre eğer kablosuz istiyosan razer al kablolu istiyorsan steelseries al ben olsam kablosuz alırım
bunların iki seriside wireless ama razer da +bt de var

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,284
İsim
Recep Can Boyacı
Elimde barracuda x var sıfır kutu açılmamış 1.5 yıl garantili düşünürsen yaz.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam malzeme kalitesi pek iyi değil ses kalitesi güzel ama mikrofonu fiyatına göre kötü bunu öneririm.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Emir
Arctis 1 asla alınmaz.Bana kalırsa 3 4k bandında wireless alayım derken kaliteden ödün vermiş oluyorsun o yüzden kabloluya dönerdim

hamzaaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
hamza oztas
actris wirelessmi baktıgımda kablolu yazıyodu
Mesaj otomatik birleştirildi:

actris wirelessmi baktıgımda kablolu yazıyodu
kablolu : https://tr.steelseries.com/gaming-headsets/arctis-1
kablosuz : https://tr.steelseries.com/gaming-headsets/arctis-1-wireless

steelseriesin kendi sitesinde bile kablolu yazıyo kablosuz modelide var ancak fiyat artıyor(99 euro)(kablolu 59 euro)

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Bayram
Arctis 1 asla alınmaz.Bana kalırsa 3 4k bandında wireless alayım derken kaliteden ödün vermiş oluyorsun o yüzden kabloluya dönerdim
düşünce yanlış ben 1700'e almıştım 1.5 sene önce barracuda x gayet kaliteli ve iyi sesi var çoğunluk fps oynuyorum tek kelimeyle güzel sadece kronik sorun var Razerlar'da ses açıp kısma yerine dokununca cızırtı başlıyor Razerin kötü yanı o

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Kağan UĞURLU
Ben kullanıyorum gayette memnunum öyle kalite düşüklüğü falan da hissetmedim.

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
nk
Alınır güzel kulaklık uzun zamandır kullanıyorum

z0rden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Kaan P
Steam
steamcommunity.com/id/z0rden
Alınır güzel modeldir steelseries gibi berbat kulaklıklarını yazılımla güzel göstermeye çalışmaz tabi aynı fiyata logitech var ise tartışılır

Rélf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yağız Yıldız
Alınır güzel modeldir steelseries gibi berbat kulaklıklarını yazılımla güzel göstermeye çalışmaz tabi aynı fiyata logitech var ise tartışılır
aga logitechin kulaklıklarını ses kalitesini genel olarak begeniyorlar ama malzeme kalitesi olarak sıkıntı durumda bence kulaklıgı hafif yapıcam diye biraz daha fazla plastige yönelmisler baracuda da içinde çelik iskelet var diye biliyorum

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Emir
düşünce yanlış ben 1700'e almıştım 1.5 sene önce barracuda x gayet kaliteli ve iyi sesi var çoğunluk fps oynuyorum tek kelimeyle güzel sadece kronik sorun var Razerlar'da ses açıp kısma yerine dokununca cızırtı başlıyor Razerin kötü yanı o
Düşüncenin neresi yanlış?
void elite hs80 barracuda x cloud core wireless
ek olarak arkadaşlardan deneyimlediklerım de arctis 5 arctis 9cloud 2
Bunların arasında barracuda x ve cloud core wireless basat desem yeridir.Barracuda x te pedler kötüydü.Süngerdi pedler bildiğin.Ek olarak ses kasmada ne iyi ne kötü diye hatırlıyorum fakat o fiyata değmez.

Top Bottom