Neler Yeni

❌İndirim Bitti! RAZER battle bundle ( kulaklık+mouse+mousepad) 1360 TL

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
Ben alan bir arkadaşa ulaştım bakalım dönüş aldığımda buradan bildiririm olmadı hiç açmadan iade ederim ona göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4 yorum var kanka öyle bir şey göremedim.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,176
İsim
Lokman Doğan
Ben alan bir arkadaşa ulaştım bakalım dönüş aldığımda buradan bildiririm olmadı hiç açmadan iade ederim ona göre.

etiketlersen sevinirim

soru cevapta

Ekler

• resim_2023-04-10_002639963.png
    resim_2023-04-10_002639963.png
    23.6 KB · Hit: 95

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kerim saman
Valla konu sahibi olarak güvenemedim ben bile iade ettim. TR şartlarında ürün almak çok zor 😒 neye güveneceğini şaşırıyorsun. Amazon şu ürünü niye kendi satmaz ki şimdiye 10 tane almıştım. Bu arada GameGaraj da satıyor bu ürünü 1630 TL. Orası bu tarz yerlere göre BENCE biraz daha güvenilir. Ama iade politikalarını bilmiyorum.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,176
İsim
Lokman Doğan
Valla konu sahibi olarak güvenemedim ben bile iade ettim. TR şartlarında ürün almak çok zor 😒 neye güveneceğini şaşırıyorsun. Amazon şu ürünü niye kendi satmaz ki şimdiye 10 tane almıştım. Bu arada GameGaraj da satıyor bu ürünü 1630 TL. Orası bu tarz yerlere göre BENCE biraz daha güvenilir. Ama iade politikalarını bilmiyorum.
yorumlarda biri iletişim adresini vermiş , yazdım bakalım nasılmış ürün

noadaffy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Ü CİVAN
Ramin M2 sahtesini gördük bunundamı yaptılar naptılar belli değil gerek yok riske :D

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
yorumlarda biri iletişim adresini vermiş , yazdım bakalım nasılmış ürün
Kanka satıcının başka razer satışlarına baktım da fatura ve garanti belgesi falan yollamıyorlarmış iade ettim ya gamegarajdan falan alırım daha iyi.

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kerim saman
Ramin M2 sahtesini gördük bunundamı yaptılar naptılar belli değil gerek yok riske :D
Yaşadık hocam en kralını yaşadık 🤣 Geçen yaz samsung sata 870 evo ssd almıştım sahte çıktı.

Kanka satıcının başka razer satışlarına baktım da fatura ve garanti belgesi falan yollamıyorlarmış iade ettim ya gamegarajdan falan alırım daha iyi.
Muhtemeldir amazondaki gelince direkt iade edeceğim bende. Başka yerden alır mıyım bilemiyorum. Kulaklığı çok denemek istiyorum ama bu satıcılar olduktan sonra imkanı yok.

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
Yaşadık hocam en kralını yaşadık 🤣 Geçen yaz samsung sata 870 evo ssd almıştım sahte çıktı.

Muhtemeldir amazondaki gelince direkt iade edeceğim bende. Başka yerden alır mıyım bilemiyorum. Kulaklığı çok denemek istiyorum ama bu satıcılar olduktan sonra imkanı yok.
Ayrıca kutuyu açma durumunda hiçbir şekilde iade kabul etmiyorlarmış nasıl oluyor anlamadım trendyol 15gün içinde iade imkanı tanıyorç

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Ürün sahte falan gelirse satıcı ayak direse bile Trendyol işi çözer bence

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kerim saman
Ayrıca kutuyu açma durumunda hiçbir şekilde iade kabul etmiyorlarmış nasıl oluyor anlamadım trendyol 15gün içinde iade imkanı tanıyorç
Cümle sonu imalı olmuş 🤣🤣 iyiki de iade etmişim fiyata bakıp gaza gelmiştim. Amazondaki gelsin onuda postalayacağım direkt.

ugrcngny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Uğur

Ürünleri deneyip geri mi yolluyorsunuz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,595
Üyeler
157,256
Son üye
egomer44
Top Bottom