Neler Yeni

❌İndirim Bitti! RAZER battle bundle ( kulaklık+mouse+mousepad) 1360 TL

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kerim saman
İşte kanka bu jaklı ama satıcı hayır usbli bu ürün demiş sorulan sorular cevap olarak ondan şüphelendim
Satıcı kesin V2x yerine normal V2 özelliklerini yazmış gelince bakıcam yoksa iade zaten

noadaffy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Ü CİVAN
Satıcı kesin V2x yerine normal V2 özelliklerini yazmış gelince bakıcam yoksa iade zaten
Kutuyu acınca iade edemezsin hijyen kuralları derler İthalatcı garanti sıkıntı aslında TR garantili değil

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kerim saman
Yani Türkçe meali ne oluyor bu durumun? Fiziksel olarak ses kartı barındırması zaruri değil sanırım anakartta veya kasada mevcutsa ses kartı.
kulaklıkta olması markanın kendi ses kalitesini yansıtması demek eğer yoksa anakartındaki ses kartına kaldın oda ya iyi olur ya kötü. Tam performans vermez yani.

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
v2x olduğu başlıkta yazıyor ve diğer bundle'lardada belli v2x olduğu, adamı durduk yere 2 kargo parası zarara uğratacaksın.

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kerim saman
Kutuyu acınca iade edemezsin hijyen kuralları derler İthalatcı garanti sıkıntı aslında TR garantili değil
Bu satıcı değildi , başka yerde açıp kullandığım kulak içi kulaklığı bile iade etmiştim. O hijyenik olmuyor da kulağa bile değmeyen kulak üstü mü hijyenik oluyor. Çökerim valla tepelerine .
Mesaj otomatik birleştirildi:

v2x olduğu başlıkta yazıyor ve diğer bundle'lardada belli v2x olduğu, adamı durduk yere 2 kargo parası zarara uğratacaksın.
Bende sipariş verdim kimseyi yönlendirmiyorum. Eğer şimdi alıpta şüphesi olan varsa kargoya bile verilmeden iade etsin. Zan altında kalmak istemem şahsen.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,176
İsim
Lokman Doğan
beyler ürün usb girişli ve aktivasyon kodu gelmiyor
sizce iptal edeyim mi siparişi ?

shelby8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet kara
Ben iade ettim ne yazık ki. Soru cevap bölümünde kutusu açılmış olan ürünün iade kabul edilmeyeceği yazılmış o yüzden risk almamayı tercih ettim. Olası bir sıkıntıda uğraşmak istemiyorum.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri