Neler Yeni

Yardım Razer Blackshar V2 PRO(2023) mü? yoksa Steelseries Arctis nova 7 mi?

louable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Ayar
Bütçe
5.500
Bir haftadır iki kulaklığıda araştırıyorum ama hala hangisini alacağıma karar veremedim sizce hangisini almalıyım? Hem oyun oynarken hemde film yada müzik dinlerken kullanacağım o yüzden ses kalitesi önemli. ikisinin ses karşılaştırmasını bulamadım.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Mehmet Yılmaz
Bir haftadır iki kulaklığıda araştırıyorum ama hala hangisini alacağıma karar veremedim sizce hangisini almalıyım? Hem oyun oynarken hemde film yada müzik dinlerken kullanacağım o yüzden ses kalitesi önemli. ikisinin ses karşılaştırmasını bulamadım.
Razer tabi ki

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
V2 Pro 2023 veya Barracuda Pro bakabilirsiniz. Arctis 7+'dan daha iyi olduklarını düşünüyorum.

louable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Ayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
V2 Pro 2023 veya Barracuda Pro bakabilirsiniz. Arctis 7+'dan daha iyi olduklarını düşünüyorum.
barracuda pro nun mik sıkıntısı var diye biliyorum onada baktım birde onun pedleri değişmiyor. o yüzden blacshark serisine döndüm elimden geldiğince seti razer yapmaya çalışıyorum.
hmm o zaman blackshark alıyorum. Yeni bir konu açıcam şimdi klavye için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Blackshark V2 PRO için herhangi bir şikayeti olan olursa yada daha iyi bir seçenek sunacak olursa diye konuyu bir süre kapatmayacağım

Garipbirfizikci

80+ Bronze
barracuda pro nun mik sıkıntısı var diye biliyorum onada baktım birde onun pedleri değişmiyor. o yüzden blacshark serisine döndüm elimden geldiğince seti razer yapmaya çalışıyorum.

hmm o zaman blackshark alıyorum. Yeni bir konu açıcam şimdi klavye için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Blackshark V2 PRO için herhangi bir şikayeti olan olursa yada daha iyi bir seçenek sunacak olursa diye konuyu bir süre kapatmayacağım
Barracuda X 2022 baya geliştirdi mikrofon olayı da düzeltildi, 2021 modelinde gerçekten mik sorunu vardı, 2023 modelini alabiliyorsan al razer gerçekten çok iyi, dün inceledim tamamen kumaş çok iyi çok süper ürün yapmış adamlar baya geliştirmiş

louable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Ayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
barracuda x in 2023 modeli yok bildiğim kadarıyla ayrıca kafa pedleri çok rahat değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,672
Üyeler
153,268
Son üye
turkishdavid
Top Bottom