Neler Yeni

🔥İndirim Razer Blackshark V2 Gaming Kulaklık Special Edition ₺2.549,00

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Uzun kullanımda kafayı ağrıtıyor mu ve cloud 3 nasıl
İlk başta ağrıtıyordu ama alıştım iyi yani. Çok sıkmıyor. Gayet yeterli uzun bile geliyo kafanız aşırı büyük değilse normal ideal.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
güzel kulaklık fiyatıda fena değil alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

alacak arkadaşlar varsa thx özelliğini mutlaka aktifleştirsin.
hocam o özelliğin cracki yok değil mi parayı basacaz illa
bende kraken var 7.1 harici para istiyor

blackshark v2 kafayı çok bastıran bir kulaklık bilginize
aşırı rahat bir kulaklık. kafamı çok bastırmıyor. hafif olduğu içinde herhangi bir kafa veya boyun ağrısı ile karşılaşmadım. kafa yapısına göre değişebilir belki.

hocam o özelliğin cracki yok değil mi parayı basacaz illa
bende kraken var 7.1 harici para istiyor
thx yazılımının crack hali yok diye biliyorum.

Uzun kullanımda kafayı ağrıtıyor mu ve cloud 3 nasıl
kafayı kesinlikle ağrıtmıyor. zaten oyuncu kulaklıkları arasında en hafiflerinden biri. kafaya baskı yapma gibi bir durumu bende yok.

GameOver

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
Kablolu bir ürün için. Çok değil mi eseri 1500 2000 olması lazım çok mu üst düzey bu ?

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
875
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
evet o var fakat razerın pedlerını ben beğenmıyorum.Birde mikrofonu temiz ses veremiyor
bende ses kartsız versiyonu var onun pedleri de süper mikrofonu da baya temiz ve kaliteli

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
blackshark v2 kafayı çok bastıran bir kulaklık bilginize
Hocam bende V2 mevcut ama dediğiniz gibi baskı hissetmiyorum, kulaklık aşırı hafif çünkü. Nasıl bu kanıya vardınız meraklandım doğrusu.
Kullanan birisi olarak öneririm. Ses kartıyla özellikle adamların tabiri caizse nefes alışını duyuyorsunuz. Ses yönleri vesaire çok doğru geliyor. Mikrofonu iyi ama 700tl'lik gamepower bile aynı kaliteyi sunabiliyor o yüzden mikrofonundan mükemmel bir ses beklemeyin. İsteyene ses testi atabilirim.
Padleri sünger olduğu için terleme gibi şeyler yok ama dışarıya bir miktar ses veriyor. Son ses seviyesi iyi bassları eskiden kötüydü ama yazılımın güncellenmesiyle biraz daha tok ve gür çıkmaya başladı. Ekolayzır ayarı zaten cabası. Sorusu olan bana yöneltebilir.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

Çikohan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
dd
Hocam bende V2 mevcut ama dediğiniz gibi baskı hissetmiyorum, kulaklık aşırı hafif çünkü. Nasıl bu kanıya vardınız meraklandım doğrusu.
Kullanan birisi olarak öneririm. Ses kartıyla özellikle adamların tabiri caizse nefes alışını duyuyorsunuz. Ses yönleri vesaire çok doğru geliyor. Mikrofonu iyi ama 700tl'lik gamepower bile aynı kaliteyi sunabiliyor o yüzden mikrofonundan mükemmel bir ses beklemeyin. İsteyene ses testi atabilirim.
Padleri sünger olduğu için terleme gibi şeyler yok ama dışarıya bir miktar ses veriyor. Son ses seviyesi iyi bassları eskiden kötüydü ama yazılımın güncellenmesiyle biraz daha tok ve gür çıkmaya başladı. Ekolayzır ayarı zaten cabası. Sorusu olan bana yöneltebilir.
Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, herhangi bir dip ses ile vs. karşılaştınız mı?

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, herhangi bir dip ses ile vs. karşılaştınız mı?
Hayır hocam karşılaşmadım ama ben kulaklığı yere hayvan gibi fırlattığım için ses tekeri tam anlamıyla çalışmıyor. Son ses civarında cızırtı oluyor seslerde bununda nedenini ses tekerinin bozulmasına bağlıyorum

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yusuf Aydın
Top Bottom