Neler Yeni

🔥İndirim Razer Blackshark v2x 400 TL - Acıbadem Mağaza

Falcon78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Sezer
Şu fiyata daha iyi kulaklıklık bulabiliyorsanız hodri meydan haydi 400 tl gerçekten çok çok uygun dün akasya avm D&R mağazasında aynı kulaklığı kaç tl'ye satıyorlardı biliyormusunuz bilmiyorsanız yakınsanız bir uğrayın akasya D&R koşarak itopya'ya gidip alırsınız.

Zatan bu ürünü alıpta üst seviye beklentim var derseniz hayal kırıklığına uğrarsınız şu anki fiyatıyla tam fp ürünü 400 tl'ye aldığın kulaklıkta usb ses kartı beklemekte ayrı bir absürtlük usb ses kartlı istiyorsan bir kere 800-1000 tl paraları bir gözden çıkarman lazım. Kimse 400 tl'ye öyle bir kulaklık satmaz.

Yurtdışında indirimli fiyatından bile daha uygun

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,208
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Şu fiyata daha iyi kulaklıklık bulabiliyorsanız hodri meydan haydi 400 TL gerçekten çok çok uygun dün akasya avm D&R mağazasında aynı kulaklığı kaç TL'ye satıyorlardı biliyormusunuz bilmiyorsanız yakınsanız bir uğrayın akasya D&R koşarak itopya'ya gidip alırsınız.

Zatan bu ürünü alıpta üst seviye beklentim var derseniz hayal kırıklığına uğrarsınız şu anki fiyatıyla tam fp ürünü 400 TL'ye aldığın kulaklıkta usb ses kartı beklemekte ayrı bir absürtlük usb ses kartlı istiyorsan bir kere 800-1000 TL paraları bir gözden çıkarman lazım. Kimse 400 TL'ye öyle bir kulaklık satmaz.
USB ses kartı 320 liralikta bile var olay olması değil düzgün olması

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bu sektördeki ezbercilik artık insanın canına tak ettiriyor bir sürü USB kulaklık kullandım çoğu Blackshark V2 X'in yanına yaklaşamaz adam iki tane bilgisiz forum üyesi USB yok diyince ali ayağı titriyor ürün iyi olmayınca USB olunca ne oluyor ki?

haa illa USB Ses kartı mı istiyorsun zaten bu işin en iyisi harici almak gir Aliexpress'e 20 liradan başlıyor 100 lira seviyesindeyse çok kaliteli ürünler var.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,813
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bu sektördeki ezbercilik artık insanın canına tak ettiriyor bir sürü USB kulaklık kullandım çoğu Blackshark V2 X'in yanına yaklaşamaz adam iki tane bilgisiz forum üyesi USB yok diyince ali ayağı titriyor ürün iyi olmayınca USB olunca ne oluyor ki?

haa illa USB Ses kartı mı istiyorsun zaten bu işin en iyisi harici almak gir Aliexpress'e 20 liradan başlıyor 100 lira seviyesindeyse çok kaliteli ürünler var.
Son zamanlarda takip ediyorum ama ya olmadı ya ben denk gelmedim yüksek bütçeli kablosuz kulaklıklara da indirim yapabilir misiniz bu şekil ayın ürünü olmasa bile hb ile instagram storylerinden paylaştığın indirimlerden de olabilir.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Beğenmeyen arkadaşlar için yönerge vereyim:

İtopya>Hesabım>İade talebi oluştur

Boş yapıyosunuz yok şöyle,yok böyle .
Git 400TL’ye Rampage ve muadillerini al usb kartıyla mutluluklar ,ürünün daha videosunu izlememiş adamlar anında almışlar ürünü sonra satamayacaklarını anlayınca hebele hübele.

Bu fiyat bandında bu tarz bi ürün imkan dahilinde bile değilken yorumların bir çoğu boş tarlası.

@Abdullah Hacıgül uzun bi dönem bu bahsettiğim tip arkadaşları kitleden çıkarmak için indirim ,fırsat vermesen de yok olsalar ..

Falcon78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Sezer
Amazon Amerika:
https://www.amazon.com/Razer-BlackShark-V2-Gaming-Headset/dp/B086PKMZ21
Normal Satış Fiyatı: 60 dolar indirimle 40 dolar - yurtdışından getirtmek istemezsiniz toplam 77.42 dolar

Amazon İngiltere:
Normal Satış Fiyatı: 60 Sterlin indirimle 50 sterlin yurtdışından getirtmek istemezsiniz astarından pahalıya geliyor

TR - İtopya
28.90 dolar

Bu gerçekten güzel kampanya piyasada önce bindirim yapıp sonra indirim yapan yerler gibi değil.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,906
Üyeler
155,648
Son üye