Neler Yeni

RDR2 HUMBLE BUNDLE HALA 98TL🔥 - - STEAM FİYATI 1150 TL OLDU 🔥

Ben şu an yeniden almaya kalktığımda otomatik reddediyor.
2 tane kart denedim kart reddedildi deyip alamadım bir türlü dünden beri.
Ben humble bundle hesabıma ödeme şekli eklemeye kalktığımda kullandığım ziraat bankkartı kabul etmedi ancak satın alıp sepetten ödeme yaptığımda aynı kartı denediğimde kabul etti, kartlarınız yurtdışı alışverişlere açık mı? Bir kontrol edin işlem kısıtı var mı yok mu diye.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,049
İsim
Yunus Şahin
Ben humble bundle hesabıma ödeme şekli eklemeye kalktığımda kullandığım ziraat bankkartı kabul etmedi ancak satın alıp sepetten ödeme yaptığımda aynı kartı denediğimde kabul etti, kartlarınız yurtdışı alışverişlere açık mı? Bir kontrol edin işlem kısıtı var mı yok mu diye.

Kart açık onda sorun yok da bilemedim. 2 taneyi de reddetti.

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
Şimdi kontrol ettim ama açık görünüyor.

iberayis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ibrahim efe er
ben satın aldım da nasıl aktive edicem ne zaman siparişim onaylanır bir bilginiz var mı

ben satın aldım da nasıl aktive edicem ne zaman siparişim onaylanır bir bilginiz var mı
Humble bundle da giriş yapılı iken sağ üstten Purchases a tıklayın.
Orada satın alımınız gözükecektir şu şekilde:
purchases.jpg

Ardından Red Dead Redemption 2 kısmına tıklayın şu sayfa karşınıza gelecek:
redeem.jpg

Bu gelen sayfada redeem demeniz gerekiyor ben dediğim için şuan bende gözükmüyor. Redeem diyince sizden Epic Games hesabınızı bağlamanızı isteyecek, bağlayın. Bağladığında tanımlamışsa bendeki gibi "Redeemed ..." şeklinde yazacaktır. Redeem yaptıktan 40-45 dakika sonra kütüphaneme düştü benim.

EK OLARAK; şu linkte nasıl redeem yapacağınızı da ayrıntılı anlatmışlar kendi sitelerinde.

iberayis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ibrahim efe er
alışverişin onaylanması sizde ne kadar sürdü bende hala ''purchase'' kısmına düşmedi de

iberayis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ibrahim efe er
şöyle bir yazı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 dk falan oldu hala böyle kalıyo

Ekler

• 1667575984290.png
    1667575984290.png
    38.3 KB · Hit: 42

iberayis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ibrahim efe er
parayı çektiler

sıkıntı olmayacaksa sorun yok zaten rdr 2 yi sonradan oynamayı planlıyordum teşekkür ederim umarım gelir

parayı çektiler

sıkıntı olmayacaksa sorun yok zaten rdr 2 yi sonradan oynamayı planlıyordum teşekkür ederim umarım gelir
Valla hocam biraz bekleyin, baktınız düşmüyor iptal edin. Ama dediğim gibi ben sorun yaşamadım. Umarım siz de sıkıntısız alırsınız. Rica ederim. :)

iberayis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ibrahim efe er
maalesef siparişim bir türlü onaylanmadı bende mail gönderdim biraz daha bekleyeceğim

Top Bottom