Neler Yeni

Rdr2 normal mı yoksa ultimate mi ?

YiğitAysul

80+ Silver
Sizce 100 TL'ye değer mi ?

YiğitAysul

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Thadox

80+ Bronze
Sizce 100 TL'ye değer mi ?
Online modda da avantajları oluyor ancak biraz fazla oynayarak elde edebileceğin şeyleri veriyor diye biliyorum. Ben eksikliğini hissetmedim. Online modda verilen şeyleri kaybetmiyorsun (karakteri silme seçeneğini seçersen her şey gider ama) at ölünce bir süre sonra kendiliğinden geliyor veya en yakın ahırdan alabiliyorsun. 100₺ ye ayrı oyun alırdım ben şahsen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
hamza ersoy
ya storyde en iyi itemleri oyuncuya verirsen oyunun nesinden keyif alınır ben anlamlandıramıyorum. o atı yarım saat peşinde koşarak elde ettim ve daha mutluyum açıkçası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya storyde en iyi itemleri oyuncuya verirsen oyunun nesinden keyif alınır ben anlamlandıramıyorum. o atı yarım saat peşinde koşarak elde ettim ve daha mutluyum açıkçası.
memnunum* olacaktı.

YiğitAysul

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Online modda da avantajları oluyor ancak biraz fazla oynayarak elde edebileceğin şeyleri veriyor diye biliyorum. Ben eksikliğini hissetmedim. Online modda verilen şeyleri kaybetmiyorsun (karakteri silme seçeneğini seçersen her şey gider ama) at ölünce bir süre sonra kendiliğinden geliyor veya en yakın ahırdan alabiliyorsun. 100₺ ye ayrı oyun alırdım ben şahsen.
Online nasıl sarıyor mu , gta5 online mesela çok saçma geliyor

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Kadir bayraktar

memnunum* olacaktı.
Sana katılıyorum o atı zor almak ve her zaman alma imkanının olmaması o çölde dağda bayırda giderken kıymetini artırır. Sırf şu oyunu oynamak için uzun zamandır 2 k sistem dikmeye uğraşıyorum

Thadox

80+ Bronze
RDO gerçekten çok eğlenceli kız arkadaşımla oynuyoruz beraber, bazen geziyor bazen suçlu yakalıyor bazen de koleksiyon eşyası topluyoruz. Oyunda özellikle valentine bölgesinde hileler oluyor. Hileler haricinde oyuncular genelde yardım sever istisnalar dışında kimse kimsenin görevini vs baltalamıyor hatta bir çok kez adamları öldürmeme yardım da ettiler. Son zamanlarda oyundan atma sorunu yaşanıyordu bunun içinde private server açabiliyorsun biraz bug tarzı bir şeyler yaparak. sen ve arkadaşın oluyor oyundan atmıyor hileler vs de olmuyor.

Online modu hikaye bitince oynamaya başlamanı tavsiye ederim. Merve Hatun youtube kanalında rdo ile ilgili bir çok yararlı video var.

yaqix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız
İlgilendiği Kategoriler
oyun,anime
online hiç sarmıyor normal oyunla alakasız geldi bana 100 lira ile başka oyun alınabilir

OufGuy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
OufGuy
Microsoft Store da sanırım Ultimate Standart dan daha ucuz diye gördüm?

Ekler

• IMG_20240108_202657.jpg
    IMG_20240108_202657.jpg
    105.9 KB · Hit: 70
  • IMG_20240108_202707.jpg
    IMG_20240108_202707.jpg
    154.9 KB · Hit: 74

YiğitAysul

80+ Silver
Microsoft Store da sanırım Ultimate Standart dan daha ucuz diye gördüm?
Aynen çok ucuz epicde 300tlye geliyor ben gamepass e fln özeldir diye düşünmüştüm fakat alınıyor

Top Bottom