Neler Yeni

Yardım Rdr2 sarmadı normal mi?

halitxct

80+ Silver
5. Saatteyim görevleri yapıyorum nedense zevk alamıyorum görevler ona git buna git tarzı hep ilerde sarar mı?
Valla ben çok balon oyun diyodum sonra inanılmaz zevk aldım ağlicaktim hatta oyunun bı noktasindan

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Emre
Oyunun atmosferi mekanikleri falan etkilemediyse seni sarmaması normal

Yasin Çınar

80+ Bronze
5. Saatteyim görevleri yapıyorum nedense zevk alamıyorum görevler ona git buna git tarzı hep ilerde sarar mı?
Banada sıkıcı gelmişti sırf o yüzden 2 kere silip yükledim oyunu en sonda hadi bir şans daha veriyim dedim hikayeye devam ettim ve hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri oldu. Türkçe yama kurulu değilse kur bu arada.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,549
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Banada sıkıcı gelmişti sırf o yüzden 2 kere silip yükledim oyunu en sonda hadi bir şans daha veriyim dedim hikayeye devam ettim ve hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri oldu. Türkçe yama kurulu değilse kur bu arada.
Kurdum kurdum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunun atmosferi mekanikleri falan etkilemediyse seni sarmaması normal
Hayatımda gördüğüm en iyi mekanik aga normal oyunlarda arasahnede bile göremeyeceğin bie fiziği var oyunun.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,147
İsim
Yunus Şahin
Beni de sarmamıştı başta. Sonra açıldı. Hem oynuyor hem film izliyor gibiydim. Gezmesi, tozması güzeldi. Bazen görevleri bırakıp geziyordum. Olabildiğince uzatmaya çalışıyordum, her şeyi yapıp. Sonra sıkıldım yan görev yapmayı bıraktım. 77 saat geçmişim var şimdi Steam'de. :D

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,383
İsim
Mert Can Ergün

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,549
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Gow sıkıcı mı sana göre sıkıcıdır
Bir yere kadar evet sıkıcı.Spoiler bırakıyom okumayın devamı oynamayanlar
Belirli bir noktaya kadar bahsedilen tek șey dağa çıkmamız gerektiği ve yolculukta oraya buraya girip bulmaca çözüyoruz bașka bir șey yok.Sonra açılıyor tabi hikaye 2 kere oynadım.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,460
İsim
MehmedVII
Biraz garip gelebilir ama yazın oynayınca benzer şey bende de oluyor. Sıcak havada hikayeli oyunlar çabuk bayıyor. Ama klimada oynarsan da mük

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,383
İsim
Mert Can Ergün
Bir yere kadar evet sıkıcı.Spoiler bırakıyom okumayın devamı oynamayanlar
Belirli bir noktaya kadar bahsedilen tek șey dağa çıkmamız gerektiği ve yolculukta oraya buraya girip bulmaca çözüyoruz bașka bir șey yok.Sonra açılıyor tabi hikaye 2 kere oynadım.
Ben ps5 de bitirdim şimdi pc de bitirmeye çalışıyorum

The Semih

80+ Silver
Biraz garip gelebilir ama yazın oynayınca benzer şey bende de oluyor. Sıcak havada hikayeli oyunlar çabuk bayıyor. Ama klimada oynarsan da mük
Bu yorum doğru Yazın hikaye oyun oynanmaz, hızlı tüketilen oyunlar daha çok sarıyor. Kışın zevki başka olduğu için Hikayeli oyunlardan sıkılmadan oynuyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Bor4

80+ Bronze
Rdr2 ultrada aç arkada rahatlatici müzik hikaye oynamak yerine atla atina sagda solda gez side quest yap rastgele yolda olan eventlere katil sadece bunları yaparak 35 saat filan geçirdim daha önce ps4de oynamistim ama kotu grafik ve fan sesi sarmadı elinin altında iyi pc varsa kesin oyna konsolda yeni nesil update olmadığı için pc premium versiyon gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,880
Üyeler
153,460
Son üye
Azerbey
Top Bottom