Neler Yeni

rdr2 vs cp2077 dev anket

...

• CYBERPUNK 2077

Oylar: 31 25.8%
  • RDR2

Oylar: 89 74.2%

• Oy kullanan toplam üye
    120

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,991
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hayatınız boyunca sadece birini oynayabilecek diğerini oynayamayacaksınız, hangisiniz seçerdiniz ve neden?
İkiside kulvarının en iyisi ancak hayatım boyunca oynayacaksam eğer cp2077 yi seçerdim

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
mecit burak kılıç
ikisindede 200 250 saatlerdeyim ikiside çok hoş ama hangisi daha iyi bir etki bıraktı derseniz rdr2 derim hikaye olarak cp2077 den çok daha önde diyer taraf aksiyon cp2077 de çok daha önde rdr2ye göre ama ben arthur morgancıyım orası ayrı

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Kutlu
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Çok doğru diyorsun benide hiç içine çekemedi oyun birde bağımlısı gibi oynayanları anlayamıyorum şahsen cyberıda sevmiyorum ama arasında seçecek olsaydim cb seçerdim
110 tane a kalite oyunum var, tüm oyunları 2k ultrada oynatacak bilgisayarım var ve emin ol senden daha büyüğümdür, sağda solda rockstarın verdiği saçma sapan reklamlar yüzünden aklınız yıkanıyor böyle at üstünde 50 saat geçirecek kadar hipnoz oluyorsunuz neymiş doğası grafikleri falan güzelmiş detaylıymış hahhhha yersen...
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen çok değişik bi charsın hala çözemedim sana beyinsiz demek iltifat olur o yüzden cpye oy ver bence
Sende bi si

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
Hayatınız boyunca sadece birini oynayabilecek diğerini oynayamayacaksınız, hangisiniz seçerdiniz ve neden?
RDR2 çok kapsamlı detaylı üst düzey bir oyun ama cyberpunk oynarken çok daha fazla keyif aldım. RDR2 herkese hitap edecek bir oyun değil. Fazla ağır. Bir tık da abartılıyor bence ama tartışmasız cp2077den çok daha büyük bir oyun.

CP2077 bana daha çok hitap ediyor hem oynanışı hem hikayesi daha güzeldi bence.

Muddi

80+ Bronze
Rdr 2 gerçekçi grafik, hikaye ve oynanışı ile bence The walking dead(telltale games) oyunundan sonra en zevk aldığım oyun oldu. Cp2077 var bende ama oynamıyorum çünkü oynanıştaki kamera açısını hiç sevmiyorum. Bu yüzden 1.Rdr2 2.the walking dead 3. tlou

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
Uygunsuz davranış

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,991
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
berke can
2 oyundan hangisinin daha iyi olduğunu söylüyorsun. Bunun nesi saçma.
son 5 yılda bu iki oyun harici abartılan veya hype getiren baska oyun olmadıgı icin baska hangi oyunu karsılastıralım?? nerede görsem ya rdr2nin ağır fanboyları yada cp2077nin ağır haterleri var bende cp2077nin ağır fanboyuyum orası ayrı ama ne rdr2 o kadar abartılacak bir oyun ne de cp2077 o kadar gömülecek bir oyun, burada gömenlerin yüzde 90ı oyunu sadece ilk gün 2 saat oynayıp bırakmıştır yada sadece videolardan gördüğüyle kalmıştır, şu anda ki son sürümünü oynasalar dlc ile birlikte ağızları açık kalır özellikle dlcnin son görevinin 2 opsiyonunu da oynarsanız size akılda kalıcı bir hayat dersi de öğretecek

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,991
İsim
Emre
Discord
necromancerr
son 5 yılda bu iki oyun harici abartılan veya hype getiren baska oyun olmadıgı icin baska hangi oyunu karsılastıralım?? nerede görsem ya rdr2nin ağır fanboyları yada cp2077nin ağır haterleri var bende cp2077nin ağır fanboyuyum orası ayrı ama ne rdr2 o kadar abartılacak bir oyun ne de cp2077 o kadar gömülecek bir oyun, burada gömenlerin yüzde 90ı oyunu sadece ilk gün 2 saat oynayıp bırakmıştır yada sadece videolardan gördüğüyle kalmıştır, şu anda ki son sürümünü oynasalar dlc ile birlikte ağızları açık kalır özellikle dlcnin son görevinin 2 opsiyonunu da oynarsanız size akılda kalıcı bir hayat dersi de öğretecek
ikiside abartılacak güzel oyunlar cp nin erken çıkması sadece sorundu aynı hatayı project orionda olmamasını temenni ediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,228
Üyeler
156,302
Son üye
lweax_06
Top Bottom