Neler Yeni

Redmi Note 11 Pro alınır mı?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kasa sorunu nedir hocam?
Kalite anlamında mı
Kasası kutudan sıkıntılı şekilde çıkabiliyor, bazılarında da birkaç ay sonra kasa sıkıntı çıkarabiliyor. Sıkıntıdan kastım kasa hareket ediyor veya arka taraf hafif havaya kalkıyor.

Kısacası kasada bir tasarım hatası var veya malzeme çok dandik, kasa tek parça halinde uzun süre duramıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
.
Kasası kutudan sıkıntılı şekilde çıkabiliyor, bazılarında da birkaç ay sonra kasa sıkıntı çıkarabiliyor. Sıkıntıdan kastım kasa hareket ediyor veya arka taraf hafif havaya kalkıyor.

Kısacası kasada bir tasarım hatası var veya malzeme çok dandik, kasa tek parça halinde uzun süre duramıyor.
Note 11 proyu önerir misiniz peki?

şahin doğan

80+ Platinum

Bu kasa sorunu A52'de vardı A52S'de hiç duymadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1659796195788.png

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Düzgün bir yanı yok. Her sürümde mutlaka pil ve ısınma sorunu oluyor, yeni sürümde 1-2 sorunu düzeltseler 10 tane daha sorun ekleniyor. Cihazın kendi arayüzünde bile reklam çıkması ayrı bir olay.
Kaç yıl Xiaomi kullandım hiç öyle bir sorun yaşamadım. Pil kullandığım çoğu cihazdan iyiydi, arayüzde reklam hiç görmedim. Bazen arayüzde birkaç saniye takılma olabiliyordu ama onu da aylardır yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
.
Kaç yıl Xiaomi kullandım hiç öyle bir sorun yaşamadım. Pil kullandığım çoğu cihazdan iyiydi, arayüzde reklam hiç görmedim. Bazen arayüzde birkaç saniye takılma olabiliyordu ama onu da aylardır yaşamadım.
Siz hangi telefonu kullanıyorsunuz hocam

şahin doğan

80+ Platinum
Ben daha 2 gün önce arkadaşımın kardeşindeki redmi note 8'de ayarlarda reklam gördüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

A52 ile A52S kasa olarak birebir aynılar. A53 gibi modellerde bu sorun düzeltildi.
kasa olarak aynı olmaları sorun var demek değil. Üretimden nasıl çıktığı önemli.

şahin doğan

80+ Platinum

şahin doğan

80+ Platinum

Hasan344

80+ Gold
redmi note 11 pro yerine bence m52 al. Bir çok yönden daha iyi.

Top Bottom