Neler Yeni

Redmi Note 8 ekran kaydı sorunu?

Rooty01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Enes K
Redmi Note 8 telefonda herhangi bir İnternet tarayıcısında ekran kaydı almaya başladığım anda video ve ses sürekli donup kesik kesik geliyor. Başka uygulamalarda bunu yaşamıyorum sadece İnternet Tarayıcılarında video açıp kaydedecegim zaman oluyor. Nasıl düzelir bilgisi olan var mı?

melidoas6

80+ Silver
Aynı sorunu bende yaşıyorum başka Erkan kaydı uygulamalarıda aynı sorunu veriyor maalesef

Rooty01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Enes K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorunu bende yaşıyorum başka Erkan kaydı uygulamalarıda aynı sorunu veriyor maalesef
Çözümü yok mudur hocam ya. Bazen eğlence için dizi film anime kesitleri paylaşacağım Tiktokta. Ama kayıt aldırmıyor.

melidoas6

80+ Silver
Çözümü yok mudur hocam ya. Bazen eğlence için dizi film anime kesitleri paylaşacağım Tiktokta. Ama kayıt aldırmıyor.
Bilmiyorum hocam ya. Yazılımla alakalı bir sorun olmalı desteği bittiği için bizi umursayıp güncelleme gelir mi bilemiyorum. Bir daha redmi kullanmam şahsen

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,797
İsim
Can BOZKURT
Redmi Note 8 telefonda herhangi bir İnternet tarayıcısında ekran kaydı almaya başladığım anda video ve ses sürekli donup kesik kesik geliyor. Başka uygulamalarda bunu yaşamıyorum sadece İnternet Tarayıcılarında video açıp kaydedecegim zaman oluyor. Nasıl düzelir bilgisi olan var mı?
Kanki o telefon tırt direkt bendede aynısı var :D

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,797
İsim
Can BOZKURT
Çıktığı zaman fiyatına göre sınıfının en iyilerindendi. Kaç senelik cihazdan beklentiniz nedir?
Beklentim var demedim ki ilk 2 sene çok iyiydi son 2 senedir de tırtlaştı 3 4 aya 13 e geçeceğim iphone vakti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,222
Üyeler
142,704
Son üye
apokral
Top Bottom