Neler Yeni

Redmi Note 8'den Iphone 8'e Geçilir mi?

panizher

80+ Silver

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

BabaVoss7

80+ Silver
note 8 pro var bendede. inan hala canavar gibi iki buçuk yıl oldu. değiştiresim vargerek yok diye değiştirmiyorum. oyun filan oynamıyosan hala güncele yeten bir telefon bence. kastığını hiç görmedim şahsen.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
note 8 pro var bendede. inan hala canavar gibi iki buçuk yıl oldu. değiştiresim vargerek yok diye değiştirmiyorum. oyun filan oynamıyosan hala güncele yeten bir telefon bence. kastığını hiç görmedim şahsen.
İlla telefon kullanma derdin yok veya durumun zor ise kullanılır 1,2 yıl ama 8'e geçmek varken niye Xiaomi'de kalalım?

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Hasan
Zaten note 8 pro alsam böyle bir konu açmama gerek kalmazdı büyük ihtimalle. Note 8 pro kullanan tanıdıklarım hiç kasıyor falan diye şikayetleri yok ama, kamera kalitesi-sosyal medya kalitesi o modelde de kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

panizher

80+ Silver
Ben Apple fanboyu değilim ama sen belli ki Xiaomi fanboyusun hocam.
Lmao, ne mi kidim ne samsung ne iphone ben doğruyu konuşmayi seviyorum oradan buradan duyulan AbE aYfOn çoK iİ çeKio kasmiiO , 2000 tl redmi Aldİm sUlu boYa giBi leŞ ya demiyorum😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen öyle dostum.Arkadaş nasıl savunabiliyor şaka gibi.Bak cidden şaka yapmıyorum samsung galaxy s4 bile daha iyi çekiyor gece.
Bu mesajini gormezden gelip seni bu zihninle engelliyorum 😀

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
hocam baktım 5500 liraya iyi kategorisinde iphone 8ler var ama internetten izlediğime göre durumları "iyi" değil alınacaksa mükemmel durumda olanları alınmalı sanırım
O iyi kısmı kozmetik sadece bence önemli değil bende iyi ya da çok iyi almıştım ama hiç bi sıkıntısı yoktu tercih senin

Top Bottom