Neler Yeni

Redmi Note 8'den Iphone 8'e Geçilir mi?

panizher

80+ Silver

BabaVoss7

80+ Silver
Dostum aynısını kullandım gece fotoğraf kalitesi leş hatta kalitesi değil yok yani öyle bir şey.oyunlarda oldukça çok ısınıyor
yazılımsal olarak çok kötü evet . Ben gcam ile kullanıyorum hatta hobi olarakta fotoğrafç.ılıkla uğraşıyorum. Kamerası benim için yeterli. Uygulama üzerinden berbat o kısımda haklısın. ama 64mp gayet iyi bence

XenreiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Brk
yazılımsal olarak çok kötü evet . Ben gcam ile kullanıyorum hatta hobi olarakta fotoğrafç.ılıkla uğraşıyorum. Kamerası benim için yeterli. Uygulama üzerinden berbat o kısımda haklısın. ama 64mp gayet iyi bence
Dostum şu var gündüz bol ışık ile kötü değil tatmin ediyor evet ama muhteşem de denemez.

panizher

80+ Silver
Berbat degil ama gcamla bazen daha iyi çekiyordur kamerasida dediğin gibi gayet yeterli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum şu var gündüz bol ışık ile kötü değil tatmin ediyor evet ama muhteşem de denemez.
Mühteşem neden densinnkardeşim bu bir bütçe telefonu BÜTÇEE flagman değil

Kamerada iphone 8 le hemen hemen ayni bazi uerlerde daha iyi hatta iphone 8 ekran boyu yüzünden telefonda iyi çektiği gibi gorunur daha geniş ekranda hiçte iyi çekmediğini anlarsin

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

XenreiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Brk
Berbat degil ama gcamla bazen daha iyi çekiyordur kamerasida dediğin gibi gayet yeterli

Mühteşem neden densinnkardeşim bu bir bütçe telefonu BÜTÇEE flagman değil
Ben neyse onu söyledim yanlış olduğunu düşünmüyorum sen de aynı şeyi yazmışssın hangi konuda anlaşamıyoruz?Ben onun parasına bunu alsan daha iyi demedim ki.

panizher

80+ Silver
Ben apple kidlerle uğraşmayi biraktim aslinda çünkü 2000tllik android kullanip kötülüyüp iosu yücelriyorlae aslında öyle değil ama cahile laf yetişmez o yuzden biraktim apple kidlerle uğraşmayi ama bazen zoruna gidiyor çünkü bir şey bilmeden konuşmak ve senin onu bilmen adamı sıkıyor

Ben neyse onu söyledim yanlış olduğunu düşünmüyorum sen de aynı şeyi yazmışssın hangi konuda anlaşamıyoruz?Ben onun parasına bunu alsan daha iyi demedim ki.
Konu sonu , iphone 8 e geçmeye değmez heleki o kadar fiyat farkiyla benim tartişmam bitmiştir ben lafla değil kanitlarla tartiştim arkamdan herhangi bir apple kid havlamasin

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Ben apple kidlerle uğraşmayi biraktim aslinda çünkü 2000tllik android kullanip kötülüyüp iosu yücelriyorlae aslında öyle değil ama cahile laf yetişmez o yuzden biraktim apple kidlerle uğraşmayi ama bazen zoruna gidiyor çünkü bir şey bilmeden konuşmak ve senin onu bilmen adamı sıkıyor
Bende açık kaynak kodlu günenlik oranı az olan utanmadan 8 12 16 gb ram kullanan telefonları öven insanlarla uğraşmayı BIRAKTIM DEĞİL BIKTIM.

XenreiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Brk

Konu sonu , iphone 8 e geçmeye değmez heleki o kadar fiyat farkiyla benim tartişmam bitmiştir ben lafla değil kanitlarla tartiştim arkamdan herhangi bir apple kid havlamasin
Dostum senin telefonunu kullanmışım sen hala gelmişsin 2000tl lik android kullanmıl diyorsun

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Selim
ROOT atarken işlemin yarısında cihazını kablosunu çıkar cihaz bricklensin nasıl bozuluyor gör :D
Yok hocam brick de olmuyor fastboot rom atarken 10 12kez kabloyu çektim. Recoveryyi fastbootu bozduğum oldu siyah ekranda kaldı yine hayata döndü

XenreiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Brk

Dostum zaten sen bu kafayla note 8 pro ile devam edersin az ötede havla ben de sana bu mesajı iPhone 13 ile yazarım sana da iyi günler dilerim sen iphone ile xiaomi nin kamerasını kıyaslamaya devam et.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,003
İsim
Hasan
Dostum senin telefonunu kullanmışım sen hala gelmişsin 2000tl lik android kullanmıl diyorsun
O kadar çelişkiye giriyor ki kendiside bir dönem redmi note 8 kullanmış iyi diyor ip8den sonra 2000tllik android diyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
939,975
Üyeler
147,807
Son üye
Nightt01
Top Bottom