Neler Yeni

Redmi Note 8'den Iphone 8'e Geçilir mi?

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Hasan
Lmao, ne mi kidim ne samsung ne iphone ben doğruyu konuşmayi seviyorum oradan buradan duyulan AbE aYfOn çoK iİ çeKio kasmiiO , 2000 TL redmi Aldİm sUlu boYa giBi leŞ ya demiyorum😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mesajini gormezden gelip seni bu zihninle engelliyorum 😀
Duyulan değil hepsi tecrübe. Ayrıca Telefonu 3000 liraya aldığımı söylediğimi hatırlıyorum? Şuanda en ucuz 3500 lira.

XenreiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Brk
note 8 pro var bendede. inan hala canavar gibi iki buçuk yıl oldu. değiştiresim vargerek yok diye değiştirmiyorum. oyun filan oynamıyosan hala güncele yeten bir telefon bence. kastığını hiç görmedim şahsen.
Dostum aynısını kullandım gece fotoğraf kalitesi leş hatta kalitesi değil yok yani öyle bir şey.oyunlarda oldukça çok ısınıyor

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Lmao, ne mi kidim ne samsung ne iphone ben doğruyu konuşmayi seviyorum oradan buradan duyulan AbE aYfOn çoK iİ çeKio kasmiiO , 2000 TL redmi Aldİm sUlu boYa giBi leŞ ya demiyorum😀

Bu mesajini gormezden gelip seni bu zihninle engelliyorum 😀
Ya da işine gelmiyor İPhone'nin iyi olduğunu kendine anlatamıyorsun ve beleğin dolunca engelliyorsun ne kolaymış.

panizher

80+ Silver

XenreiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Brk
Ya da işine gelmiyor İPhone'nin iyi olduğunu kendine anlatamıyorsun ve beleğin dolunca engelliyorsun ne kolaymış.
Dostum cidden elindeki 500 tl lik telefonla yazıyor bu mesajları ciddiye alıp cevap verende hata.(kimsenin durumuyla dalga geçmiyorum yanlış anlaşılmasın ama arkadaş maalesef öyle.)

panizher

80+ Silver
Ben kanıtları sunarım sen ise herkesin yaptığı ayİfon çokİi dersin ağlamaya devam et koçum benim

BabaVoss7

80+ Silver
İlla telefon kullanma derdin yok veya durumun zor ise kullanılır 1,2 yıl ama 8'e geçmek varken niye Xiaomi'de kalalım?
Zaten note 8 pro alsam böyle bir konu açmama gerek kalmazdı büyük ihtimalle. Note 8 pro kullanan tanıdıklarım hiç kasıyor falan diye şikayetleri yok ama, kamera kalitesi-sosyal medya kalitesi o modelde de kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
aslında sadece sosyal medyada takılıyorum diyebilirim. şimdiye kadar kalite problemi yaşamadım. Ama iphone haliyle daha iyidir. buna da 6s ten geçmiştim. Şahsen şuan 11 den eskisi alınmaz kanısındayım. Bütçem var sadece ihtiyacım yok. İphone ile yıldızım barışmadı bir türlü. Ben tele dosya atıp geri yükleyen birisiyim çokça bu yüzden işime gelmedi. evdede tabletteyim hep bu yüzden almadım. Yani 8 de çok fark olacağını sanmıyorum arkadaşımda var oda yakın zamanda yetersiz geliyor diye sattı.:)

panizher

80+ Silver
Dostum cidden elindeki 500 TL lik telefonla yazıyor bu mesajları ciddiye alıp cevap verende hata.(kimsenin durumuyla dalga geçmiyorum yanlış anlaşılmasın ama arkadaş maalesef öyle.
Poco x3 pro 500tl?😀 Senin hayatinda harcamadigin kadar telefon kullandim

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Selim
Benim note 6 pro vardı çok işgence çektirdim o telefona yemedigi darbe kalmadi 2 kattan bile düşdu ama çok sağlam telefon xiaomiler halada çalışıyor
Bende hala var ölmesini bekliyom değiştirmek için ölmek bilmiyo

XenreiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Brk
Bu arada yalan değil konuyu açan arkadaşım sen de illaki başka bir arkadaşın telefonuyla kıyaslamışsındır gece cidden öyle değil mi fotoğraf ve videonun kalitesi.

Poco x3 pro 500tl?😀 Senin hayatinda harcamadigin kadar telefon kullandim
Hahaha komiksin dostum telefon alım satımı yapan birisine söylüyorsun şu an ana telefonum da iphone 13.

panizher

80+ Silver
Bu arada yalan değil konuyu açan arkadaşım sen de illaki başka bir arkadaşın telefonuyla kıyaslamışsındır gece cidden öyle değil mi fotoğraf ve videonun kalitesi.
Kardeşim bu bir flagman telefon değildir o fiyata olduğu kadar iyi iphone 8 flagman ama eski flagman ve note 8 le bir farki yok kamerada olsun bunda olsun donmalar 8 dede mevcut

Bende hala var ölmesini bekliyom değiştirmek için ölmek bilmiyo
Ölmez o tank gibi abi

Hahaha komiksin dostum telefon alım satımı yapan birisine söylüyorsun şu an ana telefonum da iphone 13.
Alim satim yapman neyi değiştirir? Bilgili olduğun anlamina gelmez

XenreiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Brk
Kardeşim bu bir flagman telefon değildir o fiyata olduğu kadar iyi iphone 8 flagman ama eski flagman ve note 8 le bir farki yok kamerada olsun bunda olsun donmalar 8 dede mevcut

Ölmez o tank gibi abi
Dostum bak amacın fanboyluk değil kimseyle kötü olmak da istemiyorum fakat lütfen beni tarafsızca dinlermisin kullandığın telefonu 6 ay önce 1 ay kadar kullandım ve cidden dediğim gibiydi.

Top Bottom