Neler Yeni

Öneri Redradgon k586-pro brahma

anon35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
yusuf çalış
Bütçe
05
Arkadaşlar iyi günler. Günlerdir süren klavye arayışım Monster Pusat k3 pro ve Redragon k580 vata arasında kalmıştım. Daha sonralarında ise K586-pro brahma ile tanıştım ve satın aldım ürün az önce elime ulaştı.
Yay sesi yapıyor mu diye soranlara çok sert basıldığında evet yapıyor ama beni nedense rahatsız etmedi. Açık konuşmak gerekirse günlerdir hiç tereddüt etmeden alsaymışım bu klavyeyi muazzam ötesi bir şey hissiyatları basımı tepkime süreleri olsun. Blue switch gelmekte biraz sesli dolayısıyla

Eksi yönlerini belirtmek gerekirse;
Ürünün ülkede daha çok rağbet görmesi gerekli diye düşünüyorum. Yazılımda Türkçe Dil desteği yok
Sitelerindeki bir çok ürünün Türkçe Tuş takımlı versiyonu ülkede yok. Gönlüm K621 horus numpad lı versiyonunda kaldı.
Velhasıl kelam artık beraber toplanacak mıyız ne yapacağız bu firmanın ürünleri ve yazılım konusunda Türkçe Dil desteğine ve Türkçe Tuş takımına bir çok ürünü getirmesi için uğraşalım.

Kullanım deneyimi sağlayan arkadaşlar. Kırmızı, Kahverengi ve Siyah Switch bakmaktayım nerden alabilirim. aliexpress veya başka bir siteden en uygun temin eden varsa rica etsem yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleme:

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Draq123
Türkçe tuş takımı isteğine niye ihtiyaç duyuluyor anlamış değilim yerlerini ezberlemekmi zor geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ali expressten ajazz ak820 alınır bence çok tavsiye ediliyor seside güzel. ajaz 680 den sıkıldıktan sonra bende geçicem

anon35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
yusuf çalış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türkçe tuş takımı isteğine niye ihtiyaç duyuluyor anlamış değilim yerlerini ezberlemekmi zor geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ali expressten ajazz ak820 alınır bence çok tavsiye ediliyor seside güzel. ajaz 680 den sıkıldıktan sonra bende geçicem
Demekki zor geliyor hocam. Bende Fantazi Türkçe Tuş takımı isteği ve o şekilde görmek. Sen anlamazsın ben anlarım ama. Enterde kocaman olacak böyle sinirlenince pat pat pat basacaksın

Top Bottom