Neler Yeni

🔥İndirim Reebok Akıllı Saat 479₺

A_TURAN_A

80+ Bronze
253TL'ye lisanssız saat kullanmak yerine rebook daha tercih edilebilir bir ürün. en azından lisanslı ürün. 250liralık saatten pek hayır gelmez.
LİSANSLI DA OLSA AYNU UYGULAMAYI KULLANIYOLAR BİRŞEY DEĞİŞMİYOR THULL DAHA AKICI ARAYÜZÜ VE ÇOK DAHA FAZLA ÖZELLİKERİ VAR caps açık kalmış , zaten ikiside çinde üretiliyor bine thull yazıyolar birine reebok ama thull özellik bakımından her türlü alır bu saati
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özellikleri ne bro bunun. Videoyu izleyemiyorum şu an.
hocam çok özellik var ıps ekran hoparlör vs izlemek lazım videoyu

GirayHan

80+ Gold

LİSANSLI DA OLSA AYNU UYGULAMAYI KULLANIYOLAR BİRŞEY DEĞİŞMİYOR THULL DAHA AKICI ARAYÜZÜ VE ÇOK DAHA FAZLA ÖZELLİKERİ VAR caps açık kalmış , zaten ikiside çinde üretiliyor bine thull yazıyolar birine reebok ama thull özellik bakımından her türlü alır bu saati

hocam çok özellik var ıps ekran hoparlör vs izlemek lazım videoyu
lisans'tan kastım yazılım değil zaten. dünyanın en büyük giyim firmasının markasını taşıyor olması. güvence bu.

A_TURAN_A

80+ Bronze
lisans'tan kastım yazılım değil zaten. dünyanın en büyük giyim firmasının markasını taşıyor olması. güvence bu.
Dediğim gibi ikisi de çinde üretiliyor marka da gidip ismini basıyor , ismi reebok diye kaliteli olmuyor bence ayrıca thull da bilindik bir marka monitörü vs. var.

GirayHan

80+ Gold
Dediğim gibi ikisi de çinde üretiliyor marka da gidip ismini basıyor , ismi reebok diye kaliteli olmuyor bence ayrıca thull da bilindik bir marka monitörü vs. var.
hayır. lisanslı üretiliyorsa bir ürün ürettiren firma üreticiye belli standartlarda üretme şartı koşuyor. arada ki fark bu.

adidas'ın ürettiği saatle aynı model copy saat nasıl aynı kalitede olmuyorsa bunda da aynı şey geçerli.

A_TURAN_A

80+ Bronze
birde zaten 500 lira edecek bir saat değil o trendyolda aynı muadilleri 180 liraya bulunabiliyor ismini reebok bastıkları için 500 lira yapmışlar

A_TURAN_A

80+ Bronze
hayır. lisanslı üretiliyorsa bir ürün ürettiren firma üreticiye belli standartlarda üretme şartı koşuyor. arada ki fark bu.

adidas'ın ürettiği saatle aynı model copy saat nasıl aynı kalitede olmuyorsa bunda da aynı şey geçerli.
Thull a copy diyorsanız rebook la aynı onu demeye çalışıyroum thull da bilindik bir marka apple ın kasasından yaptırmış.
Reebok ın da aynı kasada birsürü versiyon saate benziyor reebok da copy oluyor o zman

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
t900 ultra yı buna tercih ederdim

GirayHan

80+ Gold
birde zaten 500 lira edecek bir saat değil o trendyolda aynı muadilleri 180 liraya bulunabiliyor ismini reebok bastıkları için 500 lira yapmışlar
250 liralık saati ben açık konuşayım koluma takmam. saat kordonunda kullandıkları adı plastik metaryelde kanserojen'in kralı var. alerji de cabası. lisanslı ürünlerde bu risk yok.

A_TURAN_A

80+ Bronze
thull da merdiven altı kıytırıp bir saat onu demeye çalışıyorum diğer
250 liralık saati ben açık konuşayım koluma takmam. saat kordonunda kullandıkları adı plastik metaryelde kanserojen'in kralı var. alerji de cabası. lisanslı ürünlerde bu risk yok.
siz bilirsiniz ama hala thulla merdiven altı bir firma gibi bakıyorsunuz galiba ama internetten araştırabilirsiniz

t900 ultra yı buna tercih ederdim
bence de

GirayHan

80+ Gold
benim kullandığım watch 5'in kordonu zaten 400 500 lira. 250 liraya kordon yok. hadi 500 lira verilebilir ama 250 lira kesinlikle bir saate verilmez. bunun maliyeti ne ki 250'ye satılıyor. dediğim gibi sağlık çok daha önemli. kola takıp spor yapıyorsan hele vay haline. ter bezlerinden kana neler karışır bir düşün. o yüzden lisanslı ürünleri tercih etmek çok daha mantıklı. karşında bir muhattap var.

thull da merdiven altı kıytırıp bir saat onu demeye çalışıyorum diğer

siz bilirsiniz ama hala thulla merdiven altı bir firma gibi bakıyorsunuz galiba ama internetten araştırabilirsiniz

bence de
bu arada evet merdivenaltı keza adamların bir resmi websitesi bile yok

1697828110290.png

A_TURAN_A

80+ Bronze
benim kullandığım watch 5'in kordonu zaten 400 500 lira. 250 liraya kordon yok. hadi 500 lira verilebilir ama 250 lira kesinlikle bir saate verilmez. bunun maliyeti ne ki 250'ye satılıyor. dediğim gibi sağlık çok daha önemli. kola takıp spor yapıyorsan hele vay haline. ter bezlerinden kana neler karışır bir düşün. o yüzden lisanslı ürünleri tercih etmek çok daha mantıklı. karşında bir muhattap var.

bu arada evet merdivenaltı keza adamların bir resmi websitesi bile yok

Alıntıyı görüntüle
Dostum gamebooster marksını biliyorsundur sen de , yerli güvenilir bir marka bir sürü ürünü satılıyor google a gamebooster official website yazarsan yine bulamazsın. gamebooster da thull da hatta reebok ın bu saati de çinde üretilip marka basılıyor öyle satılıyor. Niçin bu kadar ısrar ediyorsun anlamadım tmm almazsın olur biter 😂

Ayrıca kordon sadece 500 lira diyorsun reebok zaten 500 lira o zman onu da almaman gerek . Sırf reebok diye diye kaliteli oalcak bir şey yok . https://www.hepsiburada.com/adidas-...u-ayakkabisi-gb2407-lacivert-p-HBCV00002T4YP4 mesela bu ayakakbı adidas ama kinetix den hallice .

GirayHan

80+ Gold
Dostum gamebooster marksını biliyorsundur sen de , yerli güvenilir bir marka bir sürü ürünü satılıyor google a gamebooster official website yazarsan yine bulamazsın. gamebooster da thull da hatta reebok ın bu saati de çinde üretilip marka basılıyor öyle satılıyor. Niçin bu kadar ısrar ediyorsun anlamadım tmm almazsın olur biter 😂

Ayrıca kordon sadece 500 lira diyorsun reebok zaten 500 lira o zman onu da almaman gerek . Sırf reebok diye diye kaliteli oalcak bir şey yok . https://www.hepsiburada.com/adidas-...u-ayakkabisi-gb2407-lacivert-p-HBCV00002T4YP4 mesela bu ayakakbı adidas ama kinetix den hallice .
gamebooster'da merdivenaltı ürünler üretiyor. çünkü bunların hepsi belli başlı tek fabrikadan çıkan ürünler. bir ürünün marka olabilmesi için bak bilale anlatır gibi anlatıyorum anla daha fazla üsteleme

marka nedir ?
apple

marka olmayan nedir ?
rampage senin büyük fanı olduğun 250 liralık saat markası
James Donkey vb vb

marka olabilmek için kendi çorbanı yapabilmek için önce ekmen lazım sonra biçmen sonra mutfağa götürmen sonra pişirmen sonra paketlemen sonra da satabilmen.

umarım anlamışsındır.

neden anlatmak istiyorum çünkü seni okuyup rampage ve bunun gibi ürünleri marka sanıp alanlar oluyor bu yüzden. rebook ise bir markadır reebook'un ürettirdiği bir saatte marka oluyor lisanslı ürünü oluyor.
senin bu övdüğün saat bir marka değil çünkü bu saat tek başına bir marka değil :D
lisanslı ürünle merdiven altı ürün farkı budur işte.

hadi bu son mesajım. sende bir mesaj daha yaz konuyu kapatalım son mesajı sen atacaksın anlaşıldı :kekw:

Top Bottom