Neler Yeni

[Rehber]FSP Hydro 500/600/700W

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
İç yapısı ve sentetik testler hakkında bir bilgi yok.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
88e göre hesapladım. Peki aklımda deli sorular: benim attığım PSU bu durumda prizden en fazla 500W mı çekiyor. La buna neden öyle bir özellik eklememişler.

Şimdi bir PC var diyelim, 12V kanalından 450W istiyor, PSU'nun verimliliği ise 88 ise 100 watt başına 12 watt fazladan güç çeker.

12V kanalından 450W vermek için 504W çeker yani.
İç yapısı ve sentetik testler hakkında bir bilgi yok.

Ne gibi sentetik testler?

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Şimdi bir PC var diyelim, 12V kanalından 450W istiyor, PSU'nun verimliliği ise 88 ise 100 watt başına 12 watt fazladan güç çeker.

12V kanalından 450W vermek için 504W çeker yani.

Ayrıca ben yazsam da çıkmıyor, iç yapısı hakkında bilgi yok, test yok benlik durum da yok istiyorsanız araştırın kendiniz @kandes22 @HABAR belki de bulamamışımdır ama siz bulursunuz kesin
Mesaj otomatik birleştirildi:

@epica59 neye göre kızgın atıyorsun söylediğim bilgi doğru, sadece yanlış anlaşılma. 550W çekip 550W verecek bir PSU yok. Kandes kızgın attı diye senin de kızgın atmana gerek var mı?

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Ayrıca ben yazsam da çıkmıyor, iç yapısı hakkında bilgi yok, test yok benlik durum da yok istiyorsanız araştırın kendiniz @kandes22 @HABAR belki de bulamamışımdır ama siz bulursunuz kesin

@epica59 neye göre kızgın atıyorsun söylediğim bilgi doğru, sadece yanlış anlaşılma. 550W çekip 550W verecek bir PSU yok. Kandes kızgın attı diye senin de kızgın atmana gerek var mı?
Senin de dediğin gibi, yanlış anlaşılma. HV Pro 550w veremiyor diyorsun sandım ben.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Bu testleri konu sahibi yapsın demiyorum, kaynaklardan bulup paylaşmak iyi olacaktır. O yüzdendir ki, rehber niteliği taşımıyor.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Bu testleri konu sahibi yapsın demiyorum, kaynaklardan bulup paylaşmak iyi olacaktır. O yüzdendir ki, rehber niteliği taşımıyor.
Türkçe kaynakları taradığımda bulamadım belli ki sende bulamadın bu tarz bir şeyi google’ın dibinden çıkarmak içinse bayağı uğraştın sanırım bir dahakine sadece bunları bırakıcam ve rehber niteliği mi taşıyacak 1000 kişi okursa rehberimi en fazla 1 kişi bunu anlar. Peki dostum... ayrıca bu benim attığımla birebir aynı mı?

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Türkçe kaynakları taradığımda bulamadım belli ki sende bulamadın bu tarz bir şeyi google’ın dibinden çıkarmak içinse bayağı uğraştın sanırım bir dahakine sadece bunları bırakıcam ve rehber niteliği mi taşıyacak 1000 kişi okursa rehberimi en fazla 1 kişi bunu anlar. Peki dostum... ayrıca bu benim attığımla birebir aynı mı?
Bıraktığım linki örnek olsun diye paylaştım. "Bu ürün" diye bir şey demedim.
1000 kişi okursa rehberimi en fazla 1 kişi bunu anlar
Ne yani, nasıl olsa anlamıyorlar, tribünlere oynayayım düşüncesinde misiniz? Amacım tartışmak değil ama o yöne çekmeye çalışıyorsunuz.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Bıraktığım linki örnek olsun diye paylaştım. "Bu ürün" diye bir şey demedim.

Ne yani, nasıl olsa anlamıyorlar, tribünlere oynayayım düşüncesinde misiniz? Amacım tartışmak değil ama o yöne çekmeye çalışıyorsunuz.
Yani farklı bir bakışla okursam o şekilde anlaşılabiliyor xd. Ancak cidden gerek var mı? Bana benim attığım PSU’nunkini bulur musun rica etsem? Bakalım neymiş kim anlayacakmış. İngilizcesi B2 (C1 sayılabilecek) ben bile(ego yapmıyorum sadece söylüyorum) teknik terimlerin yüzde kaçını anlayabileceğim vs. Ama öncelikle varsa at lütfen.

@HABAR hocam beni yanlış anlamayın varsa atın ben de bilmek isterim hatamı.

Son düzenleme:
Top Bottom