Neler Yeni

Resmi Gazete | yurt dışı alışveriş 30 euroya düştü

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Mustafa tsn
yolda olan siparişlerlere el mi koyacaklar nasıl olacak. ab harici vergi oranı %30 dna %60a çıkmış alttaki maddede yazıyor
Yolda olanlara ellemezler inşallah
AB dışı olanlarda 60 oldu
ABde 30

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ali Burak
Kısacası; kur çok yükseldi, paranın değeri yok her istediğinizi alabiliyorsunuz diyorlar
150 Euro= 5000 TL
30 Euro'ya düşürdük vergileride 2 katına çıkardık. Şimdi alında görelim diyorlar.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Baran Kut
Bir soru sorup kaçacağım hemen.

Gümrük sınırındayım şu an 5 ürün söyledim bile.

Son istediğim ürün buydu şu saçma karar geçmese.

UGREEN Nexode Pro USB C Şarj Cihazı 100W GaN Şarj Cihazı Mini USB C Güç Kaynağı 4 Bağlantı Noktalı Hızlı PPS 45W Kompatybilny z MacBook Pro/Air, iPad, iPhone 15 Pro Max, Galaxy S23 Ultra, Dell XPS https://amzn.eu/d/jaMHCN2

Şimdi ben ürünü şu an satın alsam, ki sanırsam yürürlüğe de girmedi karar sadece resmi gazetede yayınlandı herhalde, gümrükte KolayGelsin kargo ile beklese ay başında gümrükten geçer ve teslim alır mıyım ?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,305
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

UGREEN Nexode Pro USB C Şarj Cihazı 100W GaN Şarj Cihazı Mini USB C Güç Kaynağı 4 Bağlantı Noktalı Hızlı PPS 45W Kompatybilny z MacBook Pro/Air, iPad, iPhone 15 Pro Max, Galaxy S23 Ultra, Dell XPS https://amzn.eu/d/jaMHCN2

Şimdi ben ürünü şu an satın alsam, ki sanırsam yürürlüğe de girmedi karar sadece resmi gazetede yayınlandı herhalde, gümrükte KolayGelsin kargo ile beklese ay başında gümrükten geçer ve teslim alır mıyım ?
15 gün sonra yürürlülüğe giriyor. Çoğu sipariş 10 güne geliyor artık zaten.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Mustafa tsn

MADDE 3- Bu Karar yayimi tarihinden 15 gün sonra yürürlüge girer.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Baran Kut

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Mustafa tsn
Hocam öyle de hani 5 üründen fazla geçmiyor ya. Ben de 5 ürün söyledim bile. Bunu söylersem ve gelip bizim gümrükte beklerse ay başında geçer mi onu soruyorum aslında.
Reis bul bi eş dosttan tc ordan söyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Lütfü A
Hala çok makul çinli abilerimin fiyatları. temuda 20 tl olan plastik şişeyi gratisde 150 TL'ye gördüm. 1tl bile daha ucuz olursa çinden alacam bu kurnazlara para yok

Farukskrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Faruk ŞEKERCİ
arkadaşlar aliexpressten toplu ürün alıcamda farklı satıcılardan olunca nasıl olucak bu. toplam sepet 4k falan tutuyor 4kdan mıdeğerlendirilecek yoksa satıcılardan aldığım ürüne göre mi?

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Baran Kut
Reis bul bi eş dosttan tc ordan söyle
Hocam bir sorum daha olacak. Aynı Amazon hesabından faturaya annemin ismini ve tcsini girerek alsam bi sorun olmaz herhalde değil mi sonuçta gümrük benim Amazon hesabıma bakmaz. Faturadaki isimle kimlik no uyuşuyor mu diye bakar herhalde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,274
Üyeler
151,369
Son üye
Nisshs
Top Bottom