Neler Yeni

RK61 KeyCaps Önerisi

Mercy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
deniz sezer
Klavye daha güzel dursun diye keycaps almak istiyorum aldıktan sonra tek yapmamız takmamız dimi ek bi işleme gerek yok ve keycaps önerisi olan var mı acaba baktım ama düzgün bulamadım klavye siyah

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Klavye daha güzel dursun diye keycaps almak istiyorum aldıktan sonra tek yapmamız takmamız dimi ek bi işleme gerek yok ve keycaps önerisi olan var mı acaba baktım ama düzgün bulamadım klavye siyah
hayır takcaksın sadece. switchleriyle uyumlu herhangi bir keycaps olabilir illa hyperx veya steelseries gibi pahalı olmasına gerek yok. pudding keycaps yazıp araştır

Mercy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
deniz sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır takcaksın sadece. switchleriyle uyumlu herhangi bir keycaps olabilir illa hyperx veya steelseries gibi pahalı olmasına gerek yok. pudding keycaps yazıp araştır
Böyle düz sade değil de daha böyle renkli tuhaf estetik duran bişiler istiyorum var mıdır bi önerin

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Böyle düz sade değil de daha böyle renkli tuhaf estetik duran bişiler istiyorum var mıdır bi önerin
pudding keycapsler sade mi? resmi internetten buldum bu arada benim klavyem değil
images (3).jpeg

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri