Neler Yeni

Yardım Rocket League ping sorunu

Mr. Teddy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren
Valorant'ta 17 ms alıyorum. İnternet hızım 46/7 mbps. Ancak son günlerde Rocket League'de inanılmaz bir ping sorunu var. 160'dan aşağısın görmüyorum.

BabaVoss7

80+ Silver
bağlı olduğu serverdan olabi,lir. seçme yeri vardı sanırım

legolas_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdullah
Hocam sunucuyla alakalı minimum 160 ping aldığınız muhtemelen çok uzak bir sunucu asya amerika vb olabilir maç aratırken sunucu seçeneği varsa doğu avrupa veya direk avrupayı seçip dener misiniz

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,924
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Valorant'ın Türkiye sunucuları var ancak Rocket League'in yok, dolayısıyla her halükarda daha yüksek Ping'e sahip olman normal. Ancak 160 birazcık fazla, seçili değilse ayarlardan Avrupa sunucusunu seç.

Mr. Teddy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sunucumu hem Avrupa hem de "Tavsiye edilen" sunucuyu seçtim. Yine 160 ms.

irdelix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Esad Doğan
Sunucumu hem Avrupa hem de "Tavsiye edilen" sunucuyu seçtim. Yine 160 ms.
Bende bu sorunu yaşıyorum, genel olarak son zamanlarda sunucu bazlı sorun yaşıyor rl. Bazı maçlarda 70-80ms'im bulunurken kimi maçta 180ms'imin olduğunu biliyorum. Sorunun sunucusal olup olmadığını maçtaki herkesin pingine bakarak da anlayabilirsin, genelde herkesin ki yüksek oluyorsa sunucuyu reportlamanızı tavsiye ederim.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Emre Yılmaz
Oyunda sorun var mı diye test ettim. Avrupa sunucusunda 50 ms alıyorum. Bize en yakın sunucu avrupa. Siz sabit 160ms mi alıyorsunuz yoksa ping sürekli artıp azalıyor mu

Mr. Teddy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunda sorun var mı diye test ettim. Avrupa sunucusunda 50 ms alıyorum. Bize en yakın sunucu avrupa. Siz sabit 160ms mi alıyorsunuz yoksa ping sürekli artıp azalıyor mu
Sabit 160. Şimdi bir daha gireceğim oyuna bakalım devam ediyor mu?

emres1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
emre şimşek
Geçen arkadaşla turnuvaya girmiştik. Finale kadar geldik, hiçbir sorun yoktu. Finalde bi baktık herkesin pingi 200 civarı, hay dedik yapacağınız işe, iğrenç bir his 😣

Mr. Teddy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren
Sorun kendiliğinden çözüldü arkadaşlar. Şu anda 65 ping alıyorum maksimum. Tabii serverlar bazen kafayı yiyince 200'ü görüyoruz ne yazık ki.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Emre Yılmaz
Rocket league sunucuları sıkıntılı maalesef. Belki eu sunucuları sayısı azdır ve sınırı aşınca eu diye gösterip başka sunucuya(amerika vs.) bağlanıyordur. Ping yüksek olursa escye basıp sunucuyu şikayet etmek lazım

Mr. Teddy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Eren
Rocket league sunucuları sıkıntılı maalesef. Belki eu sunucuları sayısı azdır ve sınırı aşınca eu diye gösterip başka sunucuya(amerika vs.) bağlanıyordur. Ping yüksek olursa escye basıp sunucuyu şikayet etmek lazım
Keşke ülkemizde yaygın olsa da İstanbul sunucusu gelse hocam :( Rocket League bilen çok az ülkede.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,039
Üyeler
156,877
Son üye
Luzy
Top Bottom