Neler Yeni

rog strix scope tkl deluxe alinir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete
Bütçe
6000
Bu klavye yerine ajazzin ak820 pro modelini alicaktim ama maalesef resmi gazetede yayimlanan karara gore yurtdisi alimlara buyuk olcude vergi geldi ve bu model tr saticilarinda kalmadigi icin yirtdisindan vericektim. tam vericektim yarin karar veririm diye yataga yattim ve turko gun gecsinki bir sabah mutlu uyansin.

1Swench

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Talha Durdu
bu fiyata ak820 pro bence fis kalir

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Volkan
Bu klavye yerine ajazzin ak820 pro modelini alicaktim ama maalesef resmi gazetede yayimlanan karara gore yurtdisi alimlara buyuk olcude vergi geldi ve bu model tr saticilarinda kalmadigi icin yirtdisindan vericektim. tam vericektim yarin karar veririm diye yataga yattim ve turko gun gecsinki bir sabah mutlu uyansin.
kullanıyorum memnunum arada sinirlenince tokatlıyorum bana mısın demedi bundan öncede tkl olmayanı vardı sattım tkl aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada kaça alacaksın saçma sapan bir fiyatlandırma var ak akçede

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullanıyorum memnunum arada sinirlenince tokatlıyorum bana mısın demedi bundan öncede tkl olmayanı vardı sattım tkl aldım

bu arada kaça alacaksın saçma sapan bir fiyatlandırma var ak akçede
5000

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilemedim ya ben 1300 e aldım bir öncekini 900 e almıştım 5k için bilemedim valla nerden alacaksınız ama sağlam güzel ürün
Bir dostun magazasi var bilgisayari ona toplatmistim baya iyi birisi klavye isini soyledim bakanilirsin klavyelere dedi bu klavyeyi sordum ustunde 5500 yaziyordu internette kac dedi akakce de 6k gozukuyordu 5000 e veririm dedi ama bu klavye de sacma bi fiyat artisi var gibi geldi bana baska bir klavye de bakabilirim

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,189
İsim
Kerem Çavuş
5000tlyi hakettiğini düşünmüyorum ( alttaki ürünler de normalde daha ucuza alınabiliyor malum yurtdışı kararından dolayı trden tek alınabilecek yer burası )

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Volkan
5000tlyi hakettiğini düşünmüyorum

bu firmanın da servisi kötü diyorlar ama

Bir dostun magazasi var bilgisayari ona toplatmistim baya iyi birisi klavye isini soyledim bakanilirsin klavyelere dedi bu klavyeyi sordum ustunde 5500 yaziyordu internette kac dedi akakce de 6k gozukuyordu 5000 e veririm dedi ama bu klavye de sacma bi fiyat artisi var gibi geldi bana baska bir klavye de bakabilirim
2098 e almışım hocam tekrar baktım 600 de geri ödeme almıştım 1400 gibi bir fiyata gelmiş bana 12 nisan 2023 te almışım

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mete
5000tlyi hakettiğini düşünmüyorum ( alttaki ürünler de normalde daha ucuza alınabiliyor malum yurtdışı kararından dolayı trden tek alınabilecek yer burası )

Daha simdi x de gordum hepsiburada da 3k lik urune 2k vergi koyuyor inanilmaz cidden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Volkan
Daha simdi x de gordum hepsiburada da 3k lik urune 2k vergi koyuyor inanilmaz cidden

Hocam tkl olmayanı var seviyorsan bayılırsın bu modele benim masa küçüktü sattım üzülerek ama tek eksi bilek desteği bir kaç hafta sonra minik minik deri de kabarma vardı o yüzden şimdi elimde olanın kini kullanmadım hiç ve rgb kaybolmasın diye

Top Bottom