Neler Yeni

RTX 3050 TI Overclock ve İntel UHD Graphics Sorunu

yasyuko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğan Yalman
dawdw.png
Adsız.png
Casper Excalibur g770 Rtx 3050 ti, i5 11400H sistemim var ekran kartım kapasitesini kullanmıyor olması gerekenden çok daha az fps veriyor overclock yapmayı denediğimde scan yaparken bile hata veriyor ve ilk baştaki 2 ayarla oynayamıyorum bile ayarlardan ekrana girdiğimde ise dahili ekran intel graphics görünüyor mesela ekran kartının watt değerlerine bakmaya çalıştığımda 0 olarak gösteriyor ve ben bilgisayarın ekran kartımı kullandığını düşünmüyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilirlerse sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

trrpe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nurullah
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleCasper Excalibur g770 Rtx 3050 ti, i5 11400H sistemim var ekran kartım kapasitesini kullanmıyor olması gerekenden çok daha az fps veriyor overclock yapmayı denediğimde scan yaparken bile hata veriyor ve ilk baştaki 2 ayarla oynayamıyorum bile ayarlardan ekrana girdiğimde ise dahili ekran intel graphics görünüyor mesela ekran kartının watt değerlerine bakmaya çalıştığımda 0 olarak gösteriyor ve ben bilgisayarın ekran kartımı kullandığını düşünmüyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilirlerse sevinirim
Aynı sorun bende de vardı nvedia experience i açarsan ordan sürücüleri güncelle var onu yap düzelir bende öyle düzeldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,828
Üyeler
147,423
Son üye
Relaxed
Top Bottom