Neler Yeni

RTX 3080 ile R5 5600 DARBOĞAZ YAPAR MI ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arif güngör
Kule tipi gayet yeter , sistemin toplam her şey kasa psu ram işlemci anakart zart zurt dahil fiyat 30 u geçiyorsa şahsen tercih etmezdim böyle bir sistem toplamayı
evet geçiyor maalesef ben de baktım biraz da parçaları tek tek yükselteceğim. Şimdi işlemci ve anakart alacağım 5600 ve b550 daha sonra bir süre 2080s le falan idare edeceğim arkadaşımdan ucuza alıp. param olduğunda ilerde 30 serisine geçeceğim. Şu anda rx570 kullanıyorum 2080s biliyorum çok eski ama elimdekinden daha iyi ve benim hemen alıp 3080 koyacak bütçem olmadığını farkettim. Çünkü psu ekran kartı şu bu baya bir aşıyor beni. zamanı geldiğinde de onu satıp yükseltirim. sizce önce hangisinden başlamalıyım ?
1100tl lik burst assasin yeter anakart olarak b550m pro vdh alırsın

marka farkeder mi ASRock falan var onlar nasıl ?

Arabasevdalısı

80+ Bronze
bunlara dikkat edeceğim çok teşekkür ederim sistemi aldığımda bir sorun yaşarsam tekrar konu açarım karşılaşırız umarım.
evet geçiyor maalesef ben de baktım biraz da parçaları tek tek yükselteceğim. Şimdi işlemci ve anakart alacağım 5600 ve b550 daha sonra bir süre 2080 le falan idare edeceğim arkadaşımdan ucuza alıp. param olduğunda ilerde 30 serisine geçeceğim. Şu anda rx570 kullanıyorum 2080 biliyorum çok eski ama elimdekinden daha iyi ve benim hemen alıp 3080 koyacak bütçem olmadığını farkettim. Çünkü psu ekran kartı şu bu baya bir aşıyor beni. zamanı geldiğinde de onu satıp yükseltirim. sizce önce hangisinden başlamalıyım ?

marka farkeder mi ASRock falan var onlar nasıl ?
Suanki sistemini satıp 4070 DDR 5 bir sisteme dönsen bu kadar maliyetli olmaz 3080=4070 birde öyle birşeyde var

Top Bottom