Neler Yeni

🚨 RTX 4060Tİ Sistem Hediyeli Sistem Geldi 🚨

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,565
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sistemin amacı özelleştirmeye çekmek farkındayım ama ekran kartı ve kasa dışındaki temel sunulanlar içime sinmedi.

Peki bu mu yoksa, sinerji pchocası venom mu?
AMD istersen o nvdia istersen bu

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Şimdi baktım da, itopyada şuan 16gb vramlık en ucuz DDR5 sistem bu. 34 bin
Adam yanlışlıkla çıkan sistemi atmış yav bu ne fiyat hariç aynısı 😂

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,565
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
ModArt'ın daha hiç iyi sistem çıkardığını görmedim casper tanıtma vakasından sonra pek güvenemiyorum .
Haksızlık etme hiç görmedim demek haksızlık olur uğraşıp yapmışlar sonuçta indirim var mi var şuan en ucuz 4060ti 16gb ddr5 sistem bu mu bu bitti PC hocası da yaptı goat güzeldi çoğu al satıcı aldı geçti onda da 4060ti 16gb çıktı ddr4 29 bine o da bitti gitti demek ki alıcıları oluyor birde böyle bakın

Aykut D.

80+ Gold
Haksızlık etme hiç görmedim demek haksızlık olur uğraşıp yapmışlar sonuçta indirim var mi var şuan en ucuz 4060ti 16gb ddr5 sistem bu mu bu bitti PC hocası da yaptı goat güzeldi çoğu al satıcı aldı geçti onda da 4060ti 16gb çıktı ddr4 29 bine o da bitti gitti demek ki alıcıları oluyor birde böyle bakın
Haklısınız .

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,565
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

watcher52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
hakan
Taner hocam ddr4 4060ti 16gb 28999tl olan sistemi de hemen bitti o nasıl oldu o zaman onu da anlamış değilim bu am5 ddr5 birde bence uygun tarafsız olmak lazım 4070 süper güzeldi ona zerre lafım yok ama al satıcıdan umarım 40k dan daha aza almışsindir
Yok yanlış anladınız herhalde,Allah mecbur etmesin avanta vererek bir ürün vs almam,kısmet olursa yeni fırsat olursa değerlendiririm,umarım birileri 4070 süperli sistem yapar tekrar.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,565
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yok yanlış anladınız herhalde,Allah mecbur etmesin avanta vererek bir ürün vs almam,kısmet olursa yeni fırsat olursa değerlendiririm,umarım birileri 4070 süperli sistem yapar tekrar.
He kısmet ya knka Allah gönlüne göre versin inşallah al sat alınabilir 1/2 bin koyarsın tm da 6/7 bin koymak ne 45 koyan var el insaf bununda bir adabı var yapıyorsan madem bu kadar aç gözlü de olunmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Özgür Turan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun, Bilgisayar
100 stok var ama sistem bitmemiş nedense :unsure:

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,086
İsim
Sinan Aba
İndirim yok ama nvidia takıntısı olanlar alabilir

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Talat
Olsun oğlum adam uğraşıyor hiç değilse Pc hocası kadar açıksözlü olmasada yapıyor bişeyler. Hiç bişey yapmayanlarda var.
Abim işlemcı 100 derece diyorum ama adam normal bişeymiş gibi övüyor sistemi sistem parçaları uyumlu değil işte boşa uğrasıyor...
Mesaj otomatik birleştirildi:

100 stok var ama sistem bitmemiş nedense :unsure:
geçmiş videolarını izle bitmemesini anlayacaksın :D

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,565
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Abim işlemcı 100 derece diyorum ama adam normal bişeymiş gibi övüyor sistemi sistem parçaları uyumlu değil işte boşa uğrasıyor...
O işlemci Stok fanla çok idare edemez zaten bütçeniz varsa hava soğutma alabilirsiniz

Top Bottom