Neler Yeni

RTX 4070 Super oyunda 85 dereceyi görüyor

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,374
İsim
.
Bilind

ik marka dediğim asus MSI falan yani güzeller pazar liderleri olmaları da artısı ben kullandım Mayıs'ta aldım sistemi 4070 süper white edition Asus evo çift fan soğudum karttan sistemi sattım şuan yeni sistem çektim Sapphire Radeon rx 7900xtx pulse 24 GB 384 bit oda ısınıyor yükte ama mutluyum birde bana göre PC kısmında ekran kartının bana göre ömrü max 2 sene ben hiçbir ekran kartıma bakım yapmadım hep kullandım satıp yeni sistem çektim bana göre ölüyü diriltmek yada diriltmeye çalışmak gibi macun vb yenilemek 2 sene den sonra ama sonuçlar iyi oluyor oba lafım yok .
Mesaj otomatik birleştirildi:

79 a 93 hmm

Pardon 79 a 93 değil mi normal gibi duruyor
50 Sefer macun yenileyip içini açtırıp üstüne birde ekran kartsız kalmak 20 şer günlük servis süreleri vs.vs. sıkıntı en temizi biraz para biriktirip bunu satıp adam akıllı modele geçmek

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Hakan Arman
Sorun çıkaracak bir değerde olmasa bile normal değil fazla ısıyı düşürmek için fanların sürekli yüksek hızda çalışmak zorunda kalır hotspot sıcaklığını merak etmiştim o genel sıcaklığa göre normal umarım kasanın havalandırması iyidir

Bu arada sürekli yeni cevap geliyor umarım yep yeni kartı açıp termal macun sürmedin

Sobaru33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Kaan
Sorun çıkaracak bir değerde olmasa bile normal değil fazla ısıyı düşürmek için fanların sürekli yüksek hızda çalışmak zorunda kalır hotspot sıcaklığını merak etmiştim o genel sıcaklığa göre normal umarım kasanın havalandırması iyidir
kasanın havalandırması pek iyi olduğu söylenemez :D ama kış geldiği için en azından havalar biraz daha serin olacak onun etkisi umarım olur diyorum.

Aynen bende öyle düşünüyorum
bu sene zor fakat yaza doğru para biriktirip değiştiririm büyük ihtimalle son karar olarak garantiye yollamıyorum kasanın da camı açık şekilde kullanıma devam ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
hazarcoban

Bu arada sürekli yeni cevap geliyor umarım yep yeni kartı açıp termal macun sürmedin
İnternetten testlere baktım diğer palit 4070 süperlerde 80 küsür derecelerde geziyor.E senin kasasın havalandırmasıda kötü.Kasa bide geniş değil dar ve boğuk bir yerdeyse 85 derece normal.Zaten palit markasının ucuz olması soğutma bloğunun daha küçük ve dual fan olması.

Sobaru33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Kaan

tabii ki hayır karta macun sürmedim :D

İnternetten testlere baktım diğer palit 4070 süperlerde 80 küsür derecelerde geziyor.E senin kasasın havalandırmasıda kötü.Kasa bide geniş değil dar ve boğuk bir yerdeyse 85 derece normal.Zaten palit markasının ucuz olması soğutma bloğunun daha küçük ve dual fan olması.
kasayı masanın üzerinden aşağıya alsam bir farkı olur mu ?

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Burak
kasanın havalandırması pek iyi olduğu söylenemez :D ama kış geldiği için en azından havalar biraz daha serin olacak onun etkisi umarım olur diyorum.

bu sene zor fakat yaza doğru para biriktirip değiştiririm büyük ihtimalle son karar olarak garantiye yollamıyorum kasanın da camı açık şekilde kullanıma devam ediyorum.
Aynen sorun yok gibi duruyor ama bence yine onun gibi olursa garantiye ateşle gelecek sene satıp daha üst yada kaliteli model çek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,695
Üyeler
157,411
Son üye
Şahinnn
Top Bottom